Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 181
  • Переглядів: 188

Україну врятує ядерна парасолька Великої Британії – дипломат Руслан Осипенко

Категорія:

Україні потрібно знайти одну чи дві ядерні країни та підписати угоду про те, що Україна буде під їхнім захистом. Український дипломат пояснив, які саме гарантії безпеки потрібні нашій країні, аби убезпечитись від нападу ненаситного сусіда.

 

22020303.jpg

ілюстративне фото

Зі США він не радить підписувати таку угоду, оскільки ця країна має глобальні інтереси й грає на різних фронтах, включаючи Азійсько-Тихоокеанський регіон. Вони зайняті різними речами.

Тому треба підписати такий договір з Великою Британією, яка показала себе вірним союзником і стала з нами пліч-о-пліч в цій війні. Другий варіант – мати власну ядерну зброю.

Ті країни, які на переговорах зараз пропонуються Україні як гаранти безпеки – Італія, Ізраїль, Франція, Німеччина – в той чи інший спосіб залежні від Росії, тому для нас вони неприйнятні у якості гарантів безпеки.

Нам потрібен військовий договір, щоб ми були під парасолькою ядерної держави.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи