Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Як мед, то ложкою! – Pfizer хоче вакцинувати американців третьою дозою

Категорія:

Світ:

Стверджують, що третя доза препарату підвищить рівень антитіл у 5-10 разів. Pfizer має намір переконати чиновників з галузі "охорони здоров'я" про необхідність повторної вакцинації від коронавірусу.

21050403.jpg

Фото: Dado Ruvic/Reuters

Як повідомляє The Washington Post, Pfizer та німецька фірма BioNTech оголосили 8 липня, що планують отримати схвалення регулюючих органів на бустер (третю дозу) протягом декількох тижнів. Вони вважають, що людям ця доза знадобиться через 6-12 місяців після двох ін'єкцій.

Однак високопоставлені чиновники від охорони здоров'я США ще не вирішили, чи потрібні американцям бустери. Понад те, Міністерство охорони здоров'я і соціальних служб США виступило із заявою про те, що повністю вакцинованим американцям ревакцинація тепер не потрібна.

Дебати з приводу ревакцинації відбуваються на тлі зростання глобальної стурбованості з приводу поширення дельта-штаму коронавірусу, який став найпоширенішим штамом в США.

Компанія Pfizer не вгамовується і наводить дані з Ізраїлю, які показують, що її вакцина ефективна проти індійського штаму і заявляє, що імунітет проти коронавірусу знижується у вакцинованих людей (особливо літніх) з плином часу.

Дивовижно! Навіщо тоді взагалі ця вакцинація, якщо "імунітет проти коронавірусу знижується у вакцинованих людей з плином часу"?!

Нагадаємо, Pfizer отримує сотні мільйонів доларів прибутку від продажів своєї COVID-вакцини. Але фарма-гіганту все мало і мало!

Як не дивно, прибутки виробників вакцин зростають з кожним новим доказом неефективності їхнього продукту, ось вони й вигадали "бустери" (додаткові дози) – геніальний з комерційної точки зору та унікальний у світовій економіці винахід вакцинної індустрії. 

Наші інтереси: 

Стежити за подіями навколо ковідовакцинації. Викривати її неефективність. Доносити правду про глобальну коронавірусну аферу, метою якої серед інших цілей було заробити на масовій вакцинації. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Якщо кліщ присмоктався до шкіри, то сам не відчепиться. Треба віддирати.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Якщо кліщ присмоктався до шкіри, то сам не відчепиться. Треба віддирати.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Костянтин Струк.
0
Ще не підтримано

Цитата:
Вони вважають, що людям ця доза знадобиться через 6-12 місяців після двох ін'єкцій

Щось не розумію приводів до паніки. Якщо вони й так мають зробити вакцинацію регулярною - тоді все збігається. Чи здається, що збігається?
Взагалі-то, я переглянув сьогодні календар щеплень і вхопився за голову: скільки ж я пропустив за своє життя, поки лікарі казали, що щеплення мені протипоказані.
Пам'ятаю хіба що гіркий смак поліо.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Це не привід до паніки. Це - привід більш активно діяти!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Арджуна Пандав.
0
Ще не підтримано

Їхнюю ціллю не являється заробити гроші на вакцині, їхня ціль набагато глобальніша чим ви собі можите уявити.
їхня ціль це заповнити живий організм людей рідкими кресталами нана тілами які під технологію 5G впливають на люцьку свідомість і її поведінку я вже не говорю про її здоровя, більше того кожна вакцина носить собою цифровий носій, тобто до вас прикріплють цифровий паспорт чіп , так як це робили в минулому с худобою , водять в її тіло чіп і таким чином сопутник бачить всі її переміщяння в джунглях,стан її здоровя і так далі.
Одним словом нас хочуть чіпувати як скот , контролювати і вирішувати за нас всі житєві проблеми . Тоб то ні свободи, ні волі, ні приватної власності , зробити рабом.

Радіймо!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

На мою думку, їхня мета є дещо іншою. Вони прагнуть блокувати зв'язок людини (кожної людини) з біосферою. Цей зв'язок відбувається саме за допомогою вірусів. Також, вони прагнуть значно погіршити стан здоров'я кожної людини. Внаслідок цього людина стає значно більш комформною, тобто, керованою. Власне, мета цього - та ж сама: перетворити людей на рабів.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

"Pfizer хоче вакцинувати американців третьою дозою" - Цілком логічне бажання шахраїв-хуцпістів отримати гроші вже ошуканих дурнів, допоки вони ще живі. https://www.ar25.org/article/62-vkolotyh-mrnk-vakcynamy-mayut-mikrotromby-i-ryzyk-sercevoyi-nedostatnosti-principia "62% вколотих мРНК-вакцинами мають мікротромби і ризик серцевої недостатності – PSI (Великобританія)"

Якщо прагнеш чуда - створюй його!