Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Виборчий трилер-2020 триває: арізонським досвідом зацікавилися ще семеро штатів

Категорія:

Спецтема:

Низка американських штатів збираються провести аудит, подібний арізонському. Поки що аудитори зберігають мовчанку, проте вже є непрямі дані, які вказують, що результати будуть вибуховими – і не лише для США.

210610texas-trust-headed-arizona.jpg

Ласкаво просимо в Арізону!
Ласкаво просимо в Арізону!

Нещодавно я писав про те, як відбувається аудит виборчих бюлетенів 2020 в окрузі Марікопа штату Арізона. І про те, що тиждень тому в Арізону приїжджали двоє сенаторів і один представник Законодавчих зборів штату Пенсильванія, котрі знайомилися з тим, як організований аудит в окрузі Марікопа, щоб організувати подібний аудит у своєму штаті.

Але на цьому процес не зупинився. За цей тиждень в Арізону приїжджали сенатори та представники Законодавчих зборів з низки інших штатів. Були законодавці з Джорджії, Колорадо, Аляски, Невади, Вісконсину, Вірджинії. У більшості це не були офіційні делегації, законодавці приїжджали за власною ініціативою без зайвого галасу. Спокійно вивчали організацію всього процесу, знайомилися з можливими «підводними каменями» – і тихо поверталися додому,  щоб уже в рідному штаті почати боротьбу за проведення аудиту.

Процес триває. Хоча всі дані будуть опубліковані тільки після завершення арізонського аудиту, а до того моменту аудитори зберігають мовчанку – проте є непрямі дані, які вказують, що результати будуть вибуховими. І скоріш за все викличуть ланцюгову реакцію в інших штатах. От тоді й знадобиться та інформація, яку зараз старанно вивчають законодавці з інших штатів.

А що дивує, так це те, що в українських ЗМІ про це взагалі нема інформації. Українські провідні журналісти, політологи, міжнародні оглядачі взагалі не помічають цей процес. Можливо, хтось і помічає в нерейтингових маловідомих медіа, але мені такі не потрапляли на очі. Тому, підозрюю, що для української аудиторії результати аудиту та процеси, які він може викликати, будуть шокуючими. А чи готове до цього українське МЗС?

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Справжній трилер ! Тримаю подих --

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Справжній трилер ! Тримаю подих --

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Кажуть, що досвідом Арізони вже цікавляться 17 штатів, але більшість це робить приховано – щоб не нариватися на цькування з боку демократів.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Вже говорять про 20 делегацій з різних штатів, які вивчають досвід "страшного арізонського аудиту".

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

"Можливо, хтось і помічає в нерейтингових маловідомих медіа, але мені такі не потрапляли на очі." - Як, шановний добродію Володимире, ти ніколи не дивишся у дзеркало?!?:)

Якщо прагнеш чуда - створюй його!