Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 221
  • Переглядів: 254

На вакцинацію зареєструвалася лише третина вчителів. Начальство допускає примусове вколювання незгодних

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

На сьогодні провакциновано 22 тисячі із 60 тисяч працівників освіти, які беруть участь в організації ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання). Україна отримала 209 тисяч доз вакцин Pfizer, якими повинні будуть вакцинуватися працівники сфери освіти.

На участь у добровільній вакцинації від COVID-19 зареєстровано лише 32% працівників сфери освіти. Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Освіта і наука» сказав міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомляв про те, що до кінця травня в Україну мають прибути більш ніж 473 тисячі доз вакцини Pfizer в межах ініціативи COVAX саме для працівників закладів освіти.

Для того, щоб отримати можливість вакцинації працівник будь-якого закладу освіти має звернутися до керівника свого закладу. Вакцинація колективів здійснюватиметься спеціальними медичними мобільними бригадами.

У Києві вчителів вакцинуватимуть у шкільних спортзалах, повідомив офіційний портал Києва.

Цього тижня у столиці України почали вакцинувати працівників закладів освіти від COVID-19. Для проведення вакцинації будуть працювати 10 вакцинальних центрів, що розташовуватимуться в шкільних спортивних залах.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Миколи Поворозника, у кожному районі міста визначать заклад освіти, на базі якого створять центр вакцинації.

Нагадаємо, вакцинацію проводять за кошти державного бюджету. Україна отримає позику у 90 мільйонів доларів на вакцинацію від ковіду

Наші податки йдуть на придбання безглуздих вакцин, а потім на їх утилізацію.

Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет під час Всеукраїнського форуму "Україна 30. Освіта і наука" 1 червня сказав:

"На сьогодні немає інструментів примусової вакцинації… В рамках подальшого життя ми все одно будемо розглядати можливості… наприклад, як у кухарів є обов'язковою вимогою санітарна книжка або інші додаткові елементи допуску до професії. Можливо, якщо дійсно невакцинована людина… як сьогодні в Європу тільки вакцинованих на відпочинок пускають. Це дуже важливо і дуже велика аудиторія, яка може давати небезпеку. Можливо, як допуск до професії буде обов'язковим елемент вакцинації".

Наші інтереси: 

Як кажуть, нема дурних (вакцинуватися). Ці 32% вчителів продемонстрували свій рівень. Чиновники самі руйнують систему освіти.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Влада взяла курс на скорочення контингенту освітян. Освітяни пручаються, хочуть ще пожити.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача cBіт Розумний.

Мабуть, доведеться звільнятися... Жаль, не закрив ще повністю кредит...

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Ігор Каганець.

У світі зростає попит на репетиторів і організаторів дитячих гуртків.

Все, що робиться з власної волі, – добро!