Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Приватна школа в Маямі не бере на роботу вакцинованих експериментальною вакциною

Приватна американська школа в Маямі, що коштує 30 тис. доларів на рік за школяра, офіційно застерегла свій персонал ПРОТИ вакцинації від ковіду. Школа не найматиме вакцинованих осіб, а наявний персонал, якщо вони хочуть вакцинуватись, просять почекати до кінця навчального року і "поки не будуть доступні подальші дослідження щодо того, чи впливає цей експериментальний препарат на невакцинованих осіб".

Співзасновники школи припускають, що вакциновані особи "можуть передавати щось зі свого тіла", що може завдати шкоди іншим, особливо, "репродуктивній системі, фертильності та нормальному росту і розвитку жінок та дітей", звернув увагу Захар Мілютін

"Наша політика, наскільки це можливо, не буде приймати на роботу нікого, хто зробив експериментальну ін'єкцію, поки не стане відомо більше інформації", цитує заяву Miami Herald

Centner Academy повідомила батьків про свою політику щодо викладачів та персоналу електронною поштою у понеділок. Лейла Сентнер, яка є співзасновником школи разом із чоловіком Девідом Сентнером, визнала, що інформація "нова і ще не досліджена" і попросила працівників, які не вакцинувалися проти COVID, почекати до кінця навчального року. Вона також рекомендувала викладачам та працівникам затримати вакцинацію, "поки не будуть доступні подальші дослідження щодо того, чи впливає цей експериментальний препарат на невакцинованих осіб".

У заяві перераховані проблеми, пов’язані з вакцинацією. "Ми знаємо, що не всі погоджуються з цією темою, але це наша філософія, яку поділяють багато наших вчителів та батьків", йдеться у заяві.

Можливо, обережність приватної школи викликана тим, що принаймні 60% усіх нових випадків захворювання на Covid-19 – у людей, які були вакциновані.

Обговорення на відеоканалі Гартленд:

Наші інтереси: 

Добре, що не всі виконують злочинні накази урядів. Приємно, що в США не можна "нагнути" приватні школи – як у нас.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Ситуація рухається до перевертання: джерелом підвищеної загрози вважаються вакциновані. Слабкість критичного мислення – це справді небезпечно.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Вакцинери ще не знають, у що залізли : їхня афера може обернутися і їм хвостом !!!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Ситуація рухається до перевертання: джерелом підвищеної загрози вважаються вакциновані. Слабкість критичного мислення – це справді небезпечно.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Юр Цікавий.
0
Ще не підтримано

Між тим в наших телевізіях вакцинація подається як безальтернативна, а вакціни абсолютно корисними як аксіома. За два роки не бачив жодного фахівця мікробіолога на телеекрані, або політологи, або чиновники від науки і медицини. Дискусії щодо вакцинації немає взагалі. Телеканали просто інструмент для загону охлосу. Цікаво, як реагуватимуть на альтернативу, коли вона таки прорветься...

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

На телеекрани альтернатива не прорветься ніколи Але, поступово кількість телеглядачів буде зменшуватись з різних причин. Насамперед, телеглядачі будуть вимирати. Та, переходити на інтернет без телебачення. Та й вже кількість телеглядачів зменшується. Це так, на мою думку.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Юр Цікавий.
0
Ще не підтримано

Альтернатива таки проривається, але до альтернативних джерел. А телевізійники спочатку ігнорують, далі подають як кур'йоз, потім так, ніби вони завжди про це знали.

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

До речі, повноцінного випробовування поки що нема в жодної вакцини від коронавірусу. Тож, експерементальними, наразі, є всі наявні вакцини від коронавірусу.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Так, телебачення робить шкоду. Ті, хто його дивиться, вірять тій брехні про ковід та вакцинацію. Діалог з 80-річним чоловіком: "Кажуть, що все більше і більше людей вмирає від ковіда". - "Хто каже?" - "По телевізору кажуть". - "А хто по телевізору це каже?" - "Вони дають статистику". - "Не вір в ту статистику". - "А кому вірити?". - "Мені вірити". - "А хто ти така!" - "А хто такі ті, хто розказує про те, що від ковіду страшний мор?" І так далі й тому подібне. Люди без застережень вірять телевізору :(

Зображення користувача Костянтин Струк.
0
Ще не підтримано

У правду від телевізора насамперед вірять наші рідні - ті, хто виріс у його реальності. Натомість ми, пов'язані з ними кровними і психологічними зв'язками, опиняємося під тиском, мовляв: "Ми, твої рідні, прищепилися - чому ж ти не йдеш?"
І так, нажаль, у кожному питанні.

Поки дихаю - сподіваюсь!