Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Трагічні наслідки масової вакцинації – іспанський грип 1918 року

Світ:

Від початку "пандемії" COVID-19 вакцину проти вірусу рекламують як панацею. А чи знали ви про трагічні наслідки масових щеплень у 1918 році, які проводилися під час так званого іспанського грипу? Щоб підкреслити потенціал загрози коронавірусу, засоби масової інформації регулярно посилаються на «іспанський грип» 1918 року. Різні джерела стверджують, що він є причиною смерті від 20 до 100 мільйонів людей.

Так званий «іспанський грип» вважається найстрашнішою епідемією усіх часів. Але про що говорять історичні джерела? Чи доводять вони, що збудник грипу насправді був причиною смерті багатьох мільйонів людей?

Про це повідомляє klagemauer.TV 

Ось декілька фактів: «Іспанський грип» це термін, який здобув таку назву через те, що перші повідомлення про серйозну епідемію грипу надійшли саме з Іспанії. Після першої хвилі захворювання в лютому 1918 року, в серпні цього ж року розпочалась друга, сильніша хвиля, яка з незрозумілих причин вразила загалом здорових молодих людей та особливо солдатів із різних країн, а не слабких, хворих і старих, як раніше.

Симптоми також сильно відрізнялися один від одного. Теорія про те, що іспанський грип був викликаний небезпечним збудником, за словами медичного журналіста Ханса Толзіна, не підтвердилася через те, що він не був заразним! Спроби таємно заразити тяжкохворих ув’язнених моряків у Бостоні та Сан-Франциско зазнали невдач. Жоден із них не захворів. Крім того, географічне походження та розвиток хвороби були зовсім неясними та нетиповими.

Отже, грип повинен був спалахнути майже одночасно на декількох континентах. Однак, правдоподібним здається є те, що «іспанський грип», з одного боку, став результатом бідності, голоду та відсутності гігієни після Першої світової війни, а з іншого – наслідком масової вакцинації. Її проводили у великих масштабах, переважно серед солдатів, насамперед проти віспи та черевного тифу, а також грипу.

Під час масових смертей, викликаних так званим іспанським грипом, декілька критично налаштованих очевидців подій, наприклад, газета «Christian Science Monitor» та Eleanora McBean, незалежно один від одного повідомляли, що тільки вакциновані люди захворіли «іспанським грипом». Жахливі побічні дії, викликані неякісними вакцинами, були приховані та виправдані «іспанським грипом». 

Висновок: Все, що стосується «іспанського грипу» і досі наводить страх і жах та змушує населення до вакцинації. Однак, це не приклад всесвітньої пандемії, спричиненої вірусом, яка може призвести до загибелі мільйонів людей і яка може повторитися в будь-який момент.

Навпаки, є явні докази того, що в той час масова вакцинація відіграла важливу, якщо не вирішальну роль у цьому смертельному захворюванні. Тому знайте, що проінформована людина не піддається тактиці залякування, яка спричинена зацікавленими особами. Дізнавайтесь самі та розповідайте іншим про ці важливі історичні передумови. Добре перевірену інформацію можна знайти за наведеними нижче посиланнями.

Impf-report von Hans Tolzin vom Nov./Dez. 2005: Der amerikanische Impf-Bürgerkrieg von 1918 und das Rätsel der Spanischen Grippe unter https://www.impf-report.de/download/impf-report_2005.pdf
„Christian Science Monitor“, 22. Feb. 1918, S. 1 Impf-report von Hans Tolzin vom Jul./Aug. 2005: Die Vogelgrippe und das Tabu der Massentierhaltung; ab S. 141 https://www.impf-report.de/upload/impf-report_archiv1.pdf
Jon Rappoport, Febr. 2004, Angegebene Originalquelle: Eleanora McBean Ph.D., N.D. “Vaccination condemned”, Kapitel 2, http://www.newmediaexplorer.org/sepp/2004/02/07/the_avian_flu_and_drugless_doctors.htm
Kent-Depesche Nr. 09+10/2020 vom Sabine Hinz Verlag: S.8: https://www.yumpu.com/de/document/view/63481486/es-reicht

 

Додаткова інформація: Розкрита правда про смертельний іспанський грип 1918 року: насправді це була бактеріальна пневмонія

Наші інтереси: 

Розуміти, що часто буває так, що "реальні факти" вигадують, а потім починають в них вірити.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Не треба забувати про родину та близьких! Просто, оце дозволяє виділити справді близьких та рідних, а не лише тих, хто має спільну із тобою, кров! Це дозволяє виділити тих, хто ладен стати поряд з тобою проти цілого світу, стати за Правду.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Коментарі

Зображення користувача Андрій Ясун.
0
Ще не підтримано

Цитата:
проінформована людина не піддається тактиці залякування

Який рівень проінформованості людини може забезпечити нормальне життя? А також,яким має бути рівень фізичний, психічний чи духовний. Наскільки потрібно бути готовим втратити все, щоб не бути вакцинованим у ситуації всезагальної паніки?
Щоб бути динамічним, людині не можна мати нікого і нічого, щоб ніщо її не стримувало і не прив'язувало до конкретного місця. Забути про сім'ю, родину, бо ця людина повинна постати проти "закону".
Як забезпечити матеріальну і харчову самодостатність? Гоніння відбуватиметься звідусіль. Тут потрібна сильна фізична витривалість, мистецтво маскування і ніша для відпочинку та лікування.
Найважливішим у цьому процесі - це бути проінформованим про ходи і задуми ворога. Ворог - впевнений у собі, в його задумах немає наміру здаватися. "Якщо ворог не здається...". До якої міри це має реалізуватися?
Проінформованим бути добре, але потрібне оте ДАЛІ.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Не треба забувати про родину та близьких! Просто, оце дозволяє виділити справді близьких та рідних, а не лише тих, хто має спільну із тобою, кров! Це дозволяє виділити тих, хто ладен стати поряд з тобою проти цілого світу, стати за Правду.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Тарнай Стрілець.
0
Ще не підтримано

Виходить, що без брехні-ні як не забезпечити нормальне життя.
Чи може брехню вважати військовою хитрістю. Враховуючи, що проти нас ведеться прихована війна на знищення "мирними засобами".

Зображення користувача Тарнай Стрілець.
0
Ще не підтримано

Виходить, що без брехні-ні як не забезпечити нормальне життя.
Чи може брехню вважати військовою хитрістю. Враховуючи, що проти нас ведеться прихована війна на знищення "мирними засобами".

Зображення користувача Люба Покотило.
0
Ще не підтримано

безбожна, впливова та багата на ресурси група людей, проводить досліди над людством і вже давно. Зараз, з видуманою короною, це все вже досягло небувалого мастабу, в який втягнуті майже всі країни світу. Уряди багатьох розвинутих країн світу співпрацюють з цією групою людей. Чому такий риск, чому така впевненість в успіху? як може таке статися, що ніби по наказу виконуються ці злочинні дії?....Це можна вже прирівняти до 3.світової війни, до війни, в якій кожна людина приймає участь. Одні, які чітко розуміють, що робити і для чого, бо виконують план зверху, інші, одівши маску та, покірно виконуючи усі надумані правила "локдауну", є співучасниками і одночасно взяли курс на самознищення. Тут є три важливі речі, які привели людей до цього самознищення: незнання, страх і безбожність.