Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

У Польщі від початку ковідовакцинації вже зафіксовано 11 смертей

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У Міністерстві охорони здоров'я Польщі заявили, що летальні випадки після вакцинації проти коронавірусу могли спричинити інші причини, а не вакцини.
 

"Міністерство охорони здоров'я не має компетенцій оцінювати ці повідомлення і не може підтвердити, що вакцина в конкретному випадку привела до смерті пацієнта, – сказав речник МОЗ Польщі Войцех Андрусевич, пише Interia.pl.

Андрусевич зазначив, що у випадку появи побічних наслідків у пацієнта після щеплення відбувається перевірка, до якої залучаються Державна санітарно-епідеміологічна інспекція, Інститут громадського здоров'я, державне управління гігієни, фармацевтична інспекція і виробник вакцини. Вони разом повинні встановити, чи має смерть людини зв'язок з вакцинуванням.

У Польщі вакцинація розпочалася з 27 грудня. Зробили щеплення вже понад 1,7 мільйона осіб, з яких майже півмільйона отримали дві дози. Вакцинацію розпочали з медпрацівників та людей старшого віку.

Нагадаємо, під час клінічних випробувань від експериментальної вакцини проти Covid-19 постраждало 20% добровольців з групи високої дози.

Лікарі звертаються до ЄС із проханням припинити всі дослідження вакцин проти COVID через серйозні ризики.

 

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що нам "впарюють" брехню про вакцинацію, що вакцинація безпечна, попри очевидні факти, які ми бачимо.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи