Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

У Польщі від початку ковідовакцинації вже зафіксовано 11 смертей

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У Міністерстві охорони здоров'я Польщі заявили, що летальні випадки після вакцинації проти коронавірусу могли спричинити інші причини, а не вакцини.

 

"Міністерство охорони здоров'я не має компетенцій оцінювати ці повідомлення і не може підтвердити, що вакцина в конкретному випадку привела до смерті пацієнта, – сказав речник МОЗ Польщі Войцех Андрусевич, пише Interia.pl.

Андрусевич зазначив, що у випадку появи побічних наслідків у пацієнта після щеплення відбувається перевірка, до якої залучаються Державна санітарно-епідеміологічна інспекція, Інститут громадського здоров'я, державне управління гігієни, фармацевтична інспекція і виробник вакцини. Вони разом повинні встановити, чи має смерть людини зв'язок з вакцинуванням.

У Польщі вакцинація розпочалася з 27 грудня. Зробили щеплення вже понад 1,7 мільйона осіб, з яких майже півмільйона отримали дві дози. Вакцинацію розпочали з медпрацівників та людей старшого віку.

Нагадаємо, під час клінічних випробувань від експериментальної вакцини проти Covid-19 постраждало 20% добровольців з групи високої дози.

Лікарі звертаються до ЄС із проханням припинити всі дослідження вакцин проти COVID через серйозні ризики.

 

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що нам "впарюють" брехню про вакцинацію, що вакцинація безпечна, попри очевидні факти, які ми бачимо.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Творимо!

Наш розвиток у жовтні 2021: теологічна конференція спільноти НО, люди і тварини, оновлення сайту

У жовтні маємо остаточно завершити тему Homo intelis, опублікувати виступи учасників 41 конференції, оновити сайт і продовжити роботу над новою редакцією книги «Пшениця без куколю» (2022).