Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 3
  • Hits: 3

У Польщі від початку ковідовакцинації вже зафіксовано 11 смертей

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У Міністерстві охорони здоров'я Польщі заявили, що летальні випадки після вакцинації проти коронавірусу могли спричинити інші причини, а не вакцини.

 

"Міністерство охорони здоров'я не має компетенцій оцінювати ці повідомлення і не може підтвердити, що вакцина в конкретному випадку привела до смерті пацієнта, – сказав речник МОЗ Польщі Войцех Андрусевич, пише Interia.pl.

Андрусевич зазначив, що у випадку появи побічних наслідків у пацієнта після щеплення відбувається перевірка, до якої залучаються Державна санітарно-епідеміологічна інспекція, Інститут громадського здоров'я, державне управління гігієни, фармацевтична інспекція і виробник вакцини. Вони разом повинні встановити, чи має смерть людини зв'язок з вакцинуванням.

У Польщі вакцинація розпочалася з 27 грудня. Зробили щеплення вже понад 1,7 мільйона осіб, з яких майже півмільйона отримали дві дози. Вакцинацію розпочали з медпрацівників та людей старшого віку.

Нагадаємо, під час клінічних випробувань від експериментальної вакцини проти Covid-19 постраждало 20% добровольців з групи високої дози.

Лікарі звертаються до ЄС із проханням припинити всі дослідження вакцин проти COVID через серйозні ризики.

 

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що нам "впарюють" брехню про вакцинацію, що вакцинація безпечна, попри очевидні факти, які ми бачимо.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...