Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Церква підтримує вакцинацію від COVID-19, священники є групою ризику – митрополит Епіфаній

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

 Предстоятель Православної церкви України Епіфаній особисто зробить щеплення, коли вакцина з'явиться в Україні. Він зазначив, що противники вакцинації є викликом для ПЦУ.

Предстоятель Православної церкви України Епіфаній заявив, що церква не виступає проти вакцинування від COVID-19 і, навіть, підтримує вакцинацію. Про це він заявив в ефірі ток-шоу "Зворотний відлік", повідомляє Суспільне.

"Ми вже висловили свою позицію як церква ще задовго до пандемії. Ми заявили, що церква не проти вакцинування. Якщо це сприяє збереженню людського здоров'я, звичайно, що церква підтримує", – наголосив митрополит.

Водночас він зазначив, що зараз в країні є багато противників вакцинації, це питання обговорювалося в середині церкви, і воно "є викликом для ПЦУ".

"Але ми повинні добре розуміти, що вакцинація не має жодного відношення до віровчення церкви. Дай Бог, щоб ця вакцина призупинила подальше розповсюдження цієї небезпечної хвороби. І ми, як церква, будемо пояснювати, будемо роз'яснювати. Будемо показувати навіть, якщо потрібно, і прикладом", – сказав предстоятель ПЦУ.

Він додав, що особисто зробить щеплення, коли вакцина з'явиться в Україні.

"Коли вакцина буде в Україні, будемо ухвалювати відповідне рішення, і напевно, будемо вакцинуватися, для того, аби ця хвиля була призупинена. Ми просили уряд внести священнослужителів до груп ризику, оскільки вони постійно спілкуються із паствою", - сказав Епіфаній.

Нагадаємо, у МОЗ повідомили, що вакцина від коронавірусу буде масово постачатися до країн, зокрема, до України, наприкінці весни чи на початку літа 2021 року. За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, Україна веде переговори про закупівлю вакцини від COVID-19 зі світовими виробниками для того, щоб розпочати вакцинацію в лютому 2021 року.

За ініціативою COVAX Україна має отримати вісім мільйонів доз. МОЗ планує вакцинувати від COVID-19 коштом бюджету близько 21 мільйона українців, які входять до груп ризику.


Коментар НО:

Згідно з іудохристиянським віровченням, люди живуть в дуже агресивному й небезпечному світі, а самі вони є надзвичайно слабкими і вразливими. Їх постійно атакують смертельні віруси, від яких можуть захистити тільки жорсткі обмежувальні заходи, ліки і вакцини. Рятувати своє життя треба будь-якими засобами, навіть шляхом втрати свободи та гідності: Краще бути живим псом, ніж мертвим левом.

Про семітський світогляд, представлений авраамічними віровченнями (іудаїзм, іудохристиянство, іслам), розповідається у статті Метафізика націоналізму: три світогляди – три ідеології (+аудіо).

На протилежних позиціях стоїть аріянська (аріохрестиянська) релігія, про неї йдеться у статті Аріянська релігія:  5 головних особливостей і відмінностей від антирелігій (+аудіо).

Авраамічні віровчення відповідають етатичній концепції держави, яка домінує в Китаї, Росії та інших диктатурах. 

Досі здавалося, що справжньою метою карантину є придушення будь-якого опору і узурпація влади. Тепер же з’ясовується, що паразитичний конгломерат має ще далекосяжнішу мету – опустити людину нижче рівня тварини і перетворити її на біоробота, ідеального раба.

Про це у статті Арійська релігія зупинить дегуманізацію і цифровий концтабір.

Наші інтереси: 

Розуміти, що етатична церква підтримує етатичну державу. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.

Уявімо ситуацію. Людина йде робити щеплення від грипу, розуміючи потенційну небезпеку цієї процедури - але йде, щоб усім було спокійніше (згадуймо про заповіді, на яких стоїть Євангеліє - а саме: смирення і турботу про близьких). У лікувальному закладі, у якому людина стоїть на обліку, вона чує, мало не з порогу: "Вакцин нема!"
Людина знизує плечима і йде з закладу. Підозрюючи при цьому, що таким чином отримала знак згори - мовляв, не треба тобі це щеплення!
Але можна було зрозуміти це як потенційну перешкоду, які часто трапляються на шляху до кожної чесної мети - й почати її долати з усіх сил. Тобто: писати заяви на ім'я головного лікаря, на адресу МОЗу, а ще простіше - піти до приватного закладу й за свої кревні зробити собі такий "бажаний" укол...
Усе-таки, відповідальність - ну дуже непроста річ!

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Сергій Білецький.

шахраї-злочинці в чорних халатах.згубне товариство дає згубні поради

Зображення користувача Ігор Каганець.

"Свідки коронавірусу" - це група ризику, перші кандидати на шкідливу вакцинацію.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Рамес Веселий.

"Якщо це сприяє збереженню людського здоров'я, звичайно, що церква підтримує"

Я не меч, я тримаю меч.

Зображення користувача Вітамір Одеський.

Оці шахраї у сутанах, слуги диявола, як їх (фарисеїв) називав Ісус, послуговуються не народові України, а сатанистам,які намагаються знищити людство, перетворити інших на своїх довічних рабів. Цього не буде. Ні мракобісам, ні псевдоцеркві. Найбільша інформаційна диверсія - це впровадження "християнства" на Русі. Знищення історичної пам'яті народу, знищення справжніх знань про Всесвіт, які були широко розповсюдженні серед волхвів, хранителів ісконної віри наших предків. Доки не приберемося в хаті від бруду і мотлоху, не буде ладу в нашому домі.

Старий Рокер з Одеси

Зображення користувача Ігор Каганець.

Етатичні церкви (православні і католики) підтримують етатичну державу і Байдена. Народні церкви (протестанти) підтримують республіку і Трампа.

Все, що робиться з власної волі, – добро!