Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 17
  • Переглядів: 17

Авторка «Гаррі Поттера» підписала лист проти насадження толерантності

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Британська письменниця Джоан Кінг Роулінг підписала відкритий лист «Про справедливість і відкритість дискусій». Вона закликає визнати право кожного на власну думку. Свої підписи в документі також залишили 150 діячів літератури і мистецтва, а також громадські працівники.

 

20071301.jpeg

Джоан Роулінг

Повний текст листа опублікований на сайті Harper's Magazine.

Автори листа закликають припинити насаджувати в країнах Заходу «ідеологічну однаковість і моральну категоричність», зберегти обмін думкою і не перетворювати толерантність в інструмент нав'язування певних установок.

«Схильність засуджувати набуває все більшого поширення і в нашій культурі: нетерпиме ставлення до протилежних точок зору, мода піддавати людей шельмуванню і остракізму, тенденція розчиняти складні політичні проблеми в засліплюючому потоці моральної категоричності», - йдеться в листі.

Діячі мистецтва підкреслили, що їм потрібно право на експерименти, ризик і помилки. Крім того, вони закликали залишити за ними право не погоджуватися з загальноприйнятими думками без загрози важких наслідків для їх роботи.

 

Наші інтереси: 

Розуміти небезпеки сучасного "толерантного" світу, де говорити на біле - біле,  а на чорне - чорне інколи можуть вважати злочином.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи