Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Тільки віддалена робота – Артур Оруджалієв запустив сайт з вакансіями дистанційної роботи

Світ:

Зараз розмістити вакансії може будь-хто – і це безкоштовно. На сайті є вакансії для IT-спеціалістів, копірайтерів, маркетологів, SMM-ників, дизайнерів тощо. Можна знайти роботу на повну або часткову зайнятість. 

Засновник порталів Ain.ua і Bitside та телеграм-каналу «Афіша Києва» Артур Оруджалієв запустив сайт Reworker, пише Ain.ua.

Він поки що працює в тестовому режимі. На ньому є вакансії для IT-спеціалістів, копірайтерів, маркетологів, SMM-ників, дизайнерів тощо. Можна знайти роботу на повну або часткову зайнятість. 

Артур Оруджаліев обмірковував ідею проєкту понад рік та вирішив реалізувати її зараз, коли через карантин пошук віддаленої роботи став особливо актуальним.

Зараз розмістити вакансії може будь-хто – і це безкоштовно. В майбутньому Оруджалієв планує монетизувати проект через платні функції для роботодавців.

 

 

 

Наші інтереси: 

Світ змінюється. Методи і способи роботи також.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вперед, до нової Галілеї!

Дороговказ для Галілеї: наша стратегія у післякризовому світі (+аудіо)

В Україні розгортається потужний духовний спалах, співвимірний зі спалахом у Галілеї часів Ісуса Хреста. Слово «Галілея» означає «Слава». Разом зі славою в Україну повертається шляхетна Галілея –...

Останні записи