Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Офіс президента йде до суду після розслідування «Схем» про візит Зеленського до Оману

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

13 лютого оприлюднене розслідування «Схем» «Оманлива відпустка» про поїздку Зеленського до Оману, де в той час перебував секретар Ради безпеки Росії. 

20012702.jpg

Андрій Єрмак і Володимир Зеленський

У ньому йдеться, що 9 січня президент України Володимир Зеленський повернувся з Оману до України на літаку Bombardier Global Express 6000 із бортовим номером 9H-VJN. За даними джерел «Схем», 8 січня цим літаком із Москви до Оману прибув секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев.

Офіс президента повідомив, що Зеленський ніколи не зустрічався з Патрушевим. Про це заявили і в Кремлі.

При цьому журналісти у своєму розслідуванні і не стверджували, що президент України та секретар Ради безпеки Росії мали зустріч.

«Схеми» також розповіли, що 20 грудня 2019 року до Москви літав мер Харкова Геннадій Кернес разом із Робертом Тедеєвим – двоюрідним братом колишнього народного депутата від Партії регіонів Ельбруса Тедеєва. Нинішній голова Офісу президента Андрій Єрмак був помічником парламентаря протягом трьох скликань.

За даними журналістів, Геннадій Кернес та Роберт Тедеєв зустрічалися в Росії саме з Патрушевим.

Втім, Роберт Тедеєв розповів, що він супроводжував Кернеса як друга, коли той літав до Москви «лікувати зуби». Сам мер Харкова сказав, що був у столиці Росії в «приватній справі» і заперечив зустріч з Патрушевим.

 

 

Наші інтереси: 

Правда рано чи пізно відкриється. Зеленський і його команда забрехалися. В результаті цього вилізе на поверхню багато цікавого, що вірогідно не дасть можливості здійснити їм антиукраїнський план.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Арджуна Пандав.

Зе команда навчилася брехні у своїх Кремлівських господ, тепер все буде відбуватися по сценарію мордора , сплошна цензура слова, утиски журналістів, блогерів і свободо - вдумливих громадян.
Відбувається поступова здача України РФ. Це очевидні факти та дії, які ми з вами спостерігаємо зі сторони влади і її дій, настроїв і планів на майбутнє.

Радіймо!