Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Британський уряд отримав мандат на Brexit – Джонсон

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Уряд на чолі з Борисом Джонсоном погодив з ЄС план виходу Великої Британії з Європейського Союзу і, якщо отримає більшість на виборах, зможе провести документ через парламент і до 31 січня оголосити про вихід Великої Британії з Європейського союзу.

19121301.jpg

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, 13 грудня 2019 року

Уряд Великої Британії отримав потужний мандат на завершення виходу країни з Європейського союзу, повідомляє Reuters із посиланням на заяву британського прем’єра Бориса Джонсона після парламентських виборів 12 грудня.

За даними екзитполів, владна Консервативна партія отримає за результатами голосування значно більше місць, ніж мала дотепер: 326 із 650. Головні суперники консерваторів, лейбористи, матимуть від 193 до 199 місць. У попередньому скликанні консерватори мали 258 мандатів, лейбористи – 201.

Якщо консерватори за підсумками підрахунку голосів матимуть більшість, це, ймовірно, означатиме, що Британія вийде з ЄС до 1 лютого наступного року, як обіцяв Джонсон.

Уряд на чолі з Джонсоном погодив з ЄС план Brexit і, якщо отримає більшість на виборах, зможе провести документ через парламент і до 31 січня оголосити про вихід Великої Британії з Європейського союзу.

Парламент був розпущений у листопаді після того, як він не зміг схвалити угоду з ЄС до 31 жовтня, що призвело до відтермінування Brexit.

Наші інтереси: 

Вчитися у Великої Британії послідовності і терпінню, вмінню грати вдовгу.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...