Важливість: 
3

Категорія:

На американських виборах в 2020 році Трамп знову переможе

Агентство Moody's Analytics оприлюднило прогноз виборів президентських виборів США 2020 року, згідно з яким чинний американський президент Дональд Трамп здобуде перемогу, незважаючи на розслідування справи про його імпічмент.

Про це повідомляє CNN, посилаючись на звіт компанії.

Прогноз Moody’s Analytics щодо американських виборів відзначається високою точністю (за винятком виборів 2016 року. Тоді аналітики не змогли спрогнозувати високу явку виборців, яка зіграла на користь Трампа).

Всі метрики Moody’s Analytics пророкують перемогу Трампа, навіть якщо до кінця 2020 року економіка США впаде до багаторічних мінімумів, а фондовий ринок впаде на 9%. Іншими словами, очікується, що Трамп переможе, незважаючи на падіння фондового ринку і ослаблення економіки.

У компанії також повідомили спосіб, як демократи можуть виграти в 2020 році. Їм потрібно забезпечити максимально високу явку як серед свого, так і серед нейтрального електорату, а також "сподіватися" на те, що фондові ринки США спіткає смуга нестабільності, наприклад, пов'язана з торговою війною з Китаєм. А в разі "історично рекордної" явки кандидат-демократ може виграти навіть при стабільному ринку.

Moody’s Analytics використовує так звану модель "гаманця", яка базується на трьох змінних: ціни на бензин, ціни на житло та зміни в реальних особистих доходах. Виборці схильні оцінювати більш високі ціни на бензин негативно, більш високі ціни на житло і зростання доходів - позитивно.

Компанія використовує свої економічні моделі, щоб передбачити значення цих змінних за кілька місяців до виборів.

Нагадаємо, що про початок процедури імпічменту для президента Трампа повідомила спікерка Палати представників Ненсі Пелосі 24 вересня. 17 жовтня демократи заявили, що планують надати обвинувальний висновок про імпічмент Трампа до Дня Подяки (останній четвер листопада).

Наші інтереси: 

Уважно стежимо за подіями в США - стратегічного союзника України.

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка