Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 3

Коломойський про Зеленського: Він - стовідсотковий єврей

Олігарх розповів ізраїльській газеті Мakorrishon, що Зеленський не релігійний, але «ми працюємо над тим, щоб він принаймні дотримувався Шаббату».

kolomoj.jpg

Український олігарх і політичний діяч єврейського походження Ігор Коломойський Фото: makorrishon.co.il

Олігарх Ігор Коломойський міцно тримався за телеканал «1+1», який став головним інструментом у його боротьбі з президентом України Петром Порошенком. Його головною перевагою є Володимир Зеленський, талановитий комік і власник студії «Квартал-95», яка випускає фільми, комедії та сатиричні програми. Про це пише ізраїльська газета Мakorrishon, передає Главком.

Видання розповідає, що близько трьох років тому телеканал почав транслювати політичний серіал «Слуга народу», в якому Зеленський грає роль Василя Петровича Голобородька, вчителя історії, який публікує пост у соцмережі про корупцію в країні. Цей пост за одну ніч змінює життя невідомого вчителя та приводить його з нудних коридорів школи до політичних ешелонів. Василь Петрович робить неймовірне і виграє президентські вибори в Україні.

Через три роки, Зеленський зійшов з екрана телевізора і оголосив себе кандидатом у справжній гонці на президентських виборах в Україні. Це призвело до великого успіху: Зеленський випередив у першому турі зі значним відривом і нинішнього президента Петра Порошенка і його суперницю Юлію Тимошенко.

«Якщо у другому турі президентських перегонів перемогу отримає Зеленський, це буде остаточна помста Коломойського», - пише Мakorrishon.

«У Зеленського підписаний контракт з «1+1» до 2022 року. Але якщо він виграє і стане президентом, нам доведеться подумати про те, як діяти далі. Зеленський - Майкл Джордан і Джеймс Леброн українського телебачення», - каже про нього Коломойський.

Олігарх розповів, чи планувалося завчасно те, що Зеленський зіграє українського президента у політичному телесеріалі, а пізніше перетвориться з актора в кандидата на посаду президента в реальному житті.

«Я не був частиною цього, але я вважаю, що ця ідея прийшла на думку Зеленському в 2015 році, коли серіал тільки починався, і в 2017 році він повідомив мені, що збирається балотуватися на пост президента. Я сказав йому: "Ти божевільний". Потім подумав, чому б ні? Я запитав:"Ти вже раніше про це думав? Чому ти не сказав мені?" Він відповів, що навіть не сказав своїй дружині і батькам про це, інакше вони б вже інакше на це дивилися», - розповів Коломойський.

Олігарх також розказав, про єврейське походження Зеленського: «Сто відсотків єврей». «Він не релігійний, але ми працюємо над тим, щоб, принаймні, він дотримувався Шаббату, це непросто для людини його професії, крім того, непросто рекламувати іудаїзм в Україні», - визнав Коломойський.

Олігарх уточнив, що сам дотримується Шаббату, як він його розуміє. «Я ніколи не займаюся справами у Шаббат», - сказав Коломойський.

За даними видання, олігарх також активно опікується єврейськими ініціативами в Україні та Ізраїлі. Серед іншого, він створив у Дніпрі величезний єврейський культурний центр, зробив внесок в Яд Вашем (Меморіальний комплекс історії Голокосту) та у відновлення синагоги Хурви в Єрусалимі. У минулому він намагався створити низку проектів, у тому числі онлайн-центр, щоб повідомляти про антисемітські інциденти до загальноєвропейської єврейської бази даних. Але цей проект не викликав ентузіазму у єврейських громадах і ідея залишилися на папері.

Напередодні керівник Об’єднаної єврейської общини України Міхаель Ткач повідомляв, що мати Володимира Зеленського єврейка, проте сам Зеленський не є практикуючим євреєм і одружений на жінці, яка не є єврейкою.

Сам Зеленський відмовився коментувати виданню своє походження, йдеться у статті. Його радник Дмитро Разумков повідомив, що етнічна приналежність кандидатів не має в Україні значення – це толерантна держава, де до всіх ставляться однаково.

Нагадаємо, Володимир Зеленський у телесеріалі «Слуга народу» виконує роль вчителя історії Василя Голобородька, який згодом стає президентом України.

«Слуга народу» – український комедійний політичний телесеріал виробництва студії «Квартал-95» про неймовірну історію обрання президента України. Прем'єра першого сезону серіалу відбулася 16 листопада 2015 року на українському телеканалі «1+1», а у грудні 2015 року відбувся телевізійний показ останньої 24-ї серії першого сезону. 23 жовтня 2017 почався показ другого сезону «Слуга народу. Від любові до імпічменту», а у листопаді 2017 року відбувся телевізійний показ останньої 24-тої серії другого сезону.

Раніше кандидат у президенти Володимир Зеленський розказав  «Главкому»,  що у разі його перемоги на президентських виборах одразу ж подасть чотири пріоритетних, на його думку, законопроекти.


Коментар НО: 

У нас з етнічною ідентичністю також все добре, адже Порошенко - це стовідсотковий українець.

А кого ти вибереш між українцем Порошенком і євреєм Зеленським? (+аудіо)

Наші інтереси: 

В Україні починається формалізація етнічної структури населення. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

НО «У нас з етнічною ідентичністю також все добре, адже Порошенко - це стовідсотковий українець.»

Наші інтереси:
«В Україні починається формалізація етнічної структури населення.»

гагага ! авже ж !!!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.
0
Ще не підтримано

Так, треба було обирати: або запускати третій сезон "Слуги народу", або балотуватися у президенти "поза екраном". Але з цими "стартовими" законопроектами - це був би дуже вдалий хід, погодьтеся? Чи вважати це самопіаром?
Зрештою, електорат може сміливо заплющити на таке очі, якщо вже збирається голосувати за актора.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Юний українець підмітив точно:
"Технологія Зеленського не нова" (відеопорівняння):
https://www.facebook.com/100008572472848/posts/2016180715344325/?app=fbl

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

НО «У нас з етнічною ідентичністю також все добре, адже Порошенко - це стовідсотковий українець.»

Наші інтереси:
«В Україні починається формалізація етнічної структури населення.»

гагага ! авже ж !!!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Коли в Південно-Африканській Республіці біла меншість правила чорношкірою більшістю, то це називали АПАРТЕЇДОМ і засуджували на всіх можливих міжнародних трибунах!

Цікаво, а як назвати те, що представник етнічної меншості в 0,2% можливо буде правити українською більшістю у 87% !?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Коломойський піарить Зеленського як стовідсоткового єврея. Порошенко також має піаритись на тому, що він стовідсотковий українець. Тоді це буде справедливо - обидва належать до свого етносу на 100%.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Чи хтось дослідив і процитував місця серіалу "Слуга народу", які принижують українців? Хоча би виділив кілька переконливих місць?

Виразно висвітлити їх було би, на мою думку, чудове доповнення до розкриття етнічности кандидатів (московської, єврейської, української): гобіти, мені здається, могли би прокинутися через свою емоційність... В роді: "ми, бідні, і з нас насміхаються"!

Хто як думає?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Тарнай Стрілець.
0
Ще не підтримано

Сьогодні перевіряв на практиці на місцевих Зеботах тези на етнічність, на хрестиянство та нехреянство. З двома підприємцями та юристом. Всі були на майданах, члени просвіти, члени різних партій в різний час. Вважав, що такого марення від цих людей не міг би почути. Але почув. З кожним ділог був по 30-40 хвилин. Всі їх "аргументи" здається повідбивав та сам переходив у наступ. Коли співбесідники не знаходили контраргументів, вони казали: "це твоя думка", "звідкіля ти знаєш", "такого не може бути", "гірше не може бути". Можливі катастрофічні сценарії, у разі перемоги Зе категорично відкидали. Був у хорошому гуморі, посміхався -опоненти були похмурі та сердиті. Поки не почала трохи боліти голова. Опонентів не переконав. Порадував священик Україської церкви. Голосував та буде голосувати за Порошенка, але агітацією не займається.

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Браво, Тарнаю. Ти зробив, що міг. І вклав у ці розмови найкраще.

Це не означає, що ти їх не розчулив, ми не знаємо, як це обернеться 21го!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !