Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Професор США зробив невтішні висновки про Зеленського, проаналізувавши серіал "Слуга народу "

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Дослідник наголошує на важливих відмінностях серіалу від українських реалій. По-перше, Україну змальовано практично повністю російськомовною, а більшість українців, які розмовляють українською, виглядають радикальними путчистами.

 "Після першого туру президентський виборів в Україні новим президентом стане або Порошенко, або альтер-его Зеленського - Василь Голобородько". Так пише в своїй статті для аналітичного видання the Foreign Policy Олександр Мотиль, професор університету Rutgers у США.

Мотиль став не першим західним аналітиком, який звернувся до сценічного образу українського кандидата в президенти Володимира Зеленського для того, щоб зробити висновки про погляди самого політика.

Хоча деякі критики назвали цей підхід Мотиля "надто постмодерним", науковець вважає, що роль Зеленського як виконавчого продюсера серіалу свідчить про його погляди.

Дослідник наголошує на важливих відмінностях серіалу від українських реалій. По-перше, Україну змальовано практично повністю російськомовною, а більшість українців, які розмовляють українською, виглядають радикальними путчистами. В реальності українська в Україні звучить щонайменше так само часто, як і російська. По-друге, українську корупцію також значно перебільшено, вважає дослідник.

Однак, найбільш важливою відмінністю є відсутність у шоу фактора Росії, або Путіна. В цьому альтернативному світі, Крим та Донбас не окуповано, смертей немає, пише Мотиль.

"Серіал, немов, говорить: "росіян не варто звинувачувати в проблемах України, винуваті українці і, більш конкретно, українські патріоти, які вважають, що можуть довіряти Заходу", - пише Мотиль.

"Зеленський як виконавчий продюсер шоу або не знає, як реагувати на цю "екзистенційну загрозу" для України, або, що гірше, вважає, що її не існує", - зазначає науковець. Тому Зеленський може бути схильним до значних помилок у відносинах з Путіним і до невиправданих поступок.

В своїй політичній діяльності, він може виявитись небезпечно проросійським, робить висновок аналітик.

В своєму коментарі стосовно другого кандидата - теперішнього президента Порошенка - Мотиль визнає, що Порошенко має свої сильні сторони та слабкості і серед останніх - недостатній прогрес у боротьбі з корупцією.

Наші інтереси: 

Історична розвилка. Або ми повернемось назад, або, зміцнившись, швидко ринемо вперед.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Тарнай Стрілець.

Пересилив себе. Подивився третій "сезон слуги народу". Після епізоду з тюрмою та чудесним звільненням з неї Зеленський-Голобородько озвучує свій план -де взяти гроші. Дуже цікавий момент. Гроші потрібно забрати у тих, у кого вини є. З умовою: або гроші-обо за грати. А якщо відмовляються добровільно віддавати гроші, то забрати гроші і все одно за грати. Можливо під "гратами" замасковані вбивства.
Харківський "Барабашово" у понеділок вже відреагував на лідерство Зеленського у президентських перегонах. Продавці вже не роблять знижок та потроху ціни пішли в гору. "Не купуєте зараз-так приходьте через тиждень, на 600-700 гривень накинемо ще 200."
На роботі намагаюсь пояснити "приколістам": як що хочете щоб триста "баксів" вашої зарплатні стали тридцятьма, а пляшка пива чи пачка цигарок були по ціні грузинського кон’яку -голосуйте за Зеленського.

Зображення користувача Олена Каганець.

А я так і не дивилася той серіал! Не можу повірити, що серіал так може вплинути на вибір людей! Постає питання: чи можуть такі люди мати право голосувати, якщо так піддаються впливу телевізора? Окрема і важлива тема. Я з 2014 року працюю в дільничних комісіях і бачу, які люди голосують. Приходять голосувати сліпі, яких під руки ведуть криві! Приходять слабоумні, п'янички і наркомани. І такі люди вирішують наше майбутнє....

Зображення користувача Володимир Федько.

За Конституцією... порядна мати, порядний трудівник, алкоголік, бомж, повія, наркоман і т.п рівні в правах.
Гримаси демократії!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Порошенко виявився занадто толерантним до ворогів України!

Перш за все, потрібно було ЮРИДИЧНО з'ясувати вину Тимошенко в інкрімінованих їй злочинах, за які вона відбувала покарання згідно вироку суду. Необхідно було, щоб Верховний суд переглянув справу Тимошенко і виніс свій вердикт. При цьому необхідно було повернутися до матеріалів судового процесу над Павлом Лазаренко стосовно участі Тимошенко в його корупційних схемах.

По-друге, потрібно було довести справу з Коломоцйським до логічного завершення - порушення кримінальної справи, оголошення в розшук через Іетерпол, затримання, екстрадикція в Україну, досудове слідство, суд!

По-третє, необхідно було з перших днів війни організувати широке ознайомлення населення із злочинами окупантів!

В-четвертих, в умовах війни необхідно було обмежити діяльність проросійських ЗМІ в Україні.

Цитата:
В своєму коментарі стосовно другого кандидата - теперішнього президента Порошенка - Мотиль визнає, що Порошенко має свої сильні сторони та слабкості і серед останніх - недостатній прогрес у боротьбі з корупцією.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.

Володимир Федько каже:
Порошенко виявився занадто толерантним до ворогів України!

У нього зосталось два тижні, щоб виправити цю помилку.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Ельфе, є ось таке:

"2. Глава НАЗК і її члени призначаються Кабміном, а не Президентом терміном на 4 і 5 років. Щоб їх поміняти необхідно для початку пройти законну процедуру звільнення і знайти вагомі законні причини їх зняти. І навіть якщо їх знімуть, то необхідно провести новий конкурс, а для цього 2 тижні не вистачить. Знову незнання законів і чистий популізм."
https://prm.ua/vimogi-zelenskogo-do-poroshenka-hto-ne-chitav-konstitutsiyu/

"...кричущий тотальний правовий нігілізм і незнання законів і Конституції України. Це - дилетанти. Я б на місці викладача правознавства в школі дав би дітям цей текст в якості домашнього завдання, щоб вони на реальних прикладах бачили що таке популізм і правовий нігілізм", - говориться у повідомленні блогера та співзасновника освітнього проекту Brobots Пилипа Духлія."

Ельф Цілісний каже:
Володимир Федько каже:<blockquote class="bb-quote-body">Порошенко виявився занадто толерантним до ворогів України!
</blockquote>

У нього зосталось два тижні, щоб виправити цю помилку.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.

Гаразд, Арсене. Будьмо уважні.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Володимир Федько.

Порошенко вже не має можливості виправити помилку! Його помилку повинні виправити МИ - обравши на другий строк і вимагаючи навести порядок в країні!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!