Важливість: 
5

Спецтема:

Категорія:

Російська влада прагне позбутися Порошенка і мовчки підтримує Зеленського – Владислав Інозємцев

Кремль не так хоче нав'язати свою власну маріонетку на посаду президента України, як позбутись Петра Порошенка. Інша частина московського плану полягає в підтримці опозиційних кандидатів другого ешелону і дискредитації чинного президента.

190327inozyemcevvladyslavleonidovych.jpg

Інозємцев Владислав Леонідович, 1968 р. н.
Інозємцев Владислав Леонідович, 1968 р. н.

Майбутнє України є не менш важливим для Європи, ніж Брекзит, пише російський економіст Владислав Інозємцев на сторінках Independent. Автор наголошує, що цьогорічні президентські та парламентські вибори є своєрідним моментом істини для Києва, адже є ознаки того, що країна втрачає свій проєвропейський імпульс та може обрати "своєрідне примирення" з Москвою.

"В цьому контексті зокрема потрібно звернути увагу на деякі речі: понад 48% українців висловлюють позитивне або переважно позитивне ставлення до Росії; питання відновлення контролю над Кримом - на 16-му місці в списку їхніх найбільших проблем; і лідери кількох політичних партій відкрито закликають до "автономізації" Східної України", - зауважує Інозємцев.

Він вважає, що Кремль має план утримання України в зоні свого впливу.

"По-перше, Кремль не так хоче нав'язати свою власну маріонетку на посаду президента України, як позбутись чинного, Петра Порошенка", - каже експерт і додає, що російська влада "мовчки підтримує" Володимира Зеленського.

"Друга частина московського плану полягає в підтримці кандидатів другого ешелону та їхні партій в надії, що вони проникнуть до нового парламенту та сформують більшість, яка стане опозицією до Порошенка, якщо тому вдасться втриматися в президентському кріслі", - каже Інозємцев.

Третім елементом у стратегії кремля, вважає експерт, є підтримка головних опозиційних кандидатів, а також "дискредитація" чинного президента.

Таким чином, вважає Інозємцев, Кремль діє "майже невидимо", намагаючись зупинити "європеїзацію України". Тому, веде далі експерт, Захід має визнати важливість української політики для балансу у всій Європі.

"Якщо проєвропейські голоси в Україні зрештою заглушать, а російські імперіалістичні прагнення відновляться, Європа стикнеться з набагато більшими викликами, ніж Брекзит чи протести "жовтих жилетів", - попереджає Владислав Інозємцев на сторінках Independent.

 

Наші інтереси: 

Другий термін президентства Петра Порошенка. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка