Важливість: 
3
США виходять з ракетного договору: Трамп зробив історичну заяву

З 2 лютого Сполучені Штати призупиняють виконання своїх зобов'язань у рамках Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності (ДРСМД), заявив Ддержсекретар США Майкл Помпео, звинувативши Росію в "істотному порушенні" договору.

19020103.png

Майк Помпео

Про припинення договору про ядерну зброю з Росією Помпео заявив на CNN.

При цьому США розпочнуть розробку варіантів військової відповіді на порушення Росією ДРСМД для нівелювання її переваг в обороні, заявив президент США Donald Trump explaining the decision.

"США розроблятимуть власну відповідь на порушення Росією ДРСМД, щоб не дати Москві військової переваги", — сказав він.

"Надто довго Росія безкарно порушувала​ Договір, таємно створюючи та розміщуючи заборонені ним ракетні системи, які становлять безпосередню загрозу нашим союзникам та військам за межами США.

Завтра США припинять виконання зобов'язань за Договором та почнуть процес виходу з нього, який буде завершено за 6 місяців, якщо Росія не повернеться до виконання Договору та знищить всі ракети, які суперечать умовам Договору, пускові установки та пов'язане устаткування. Наші союзники по НАТО цілком підтримують нас, бо розуміють, яку загрозу становить порушення з боку Росії та загрозу зусиллям спрямованим на скорочення озброєнь, яку тягне за собою ігнорування порушень Договору", - йдеться у заяві президента США з приводу виходу з Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності.

Країни Альянсу вже розповсюдили заяву про невиконання Росією ультиматуму США. НАТО поклав на Москву всю відповідальність за одностороннє рішення Вашингтона.

Нагадаємо, Договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності був підписаний у 1987 році генеральним секретарем ЦК КПРС Михайлом Горбачовим і президентом США Рональдом Рейганом.

Угода забороняє сторонам виробництво балістичних і крилатих ядерних ракет наземного базування дальністю від 500 до 5500 км, а також їхнє випробування і розгортання.

 

 

Наші інтереси: 

Живемо в карколомні часи історії. Твориться новий порядок і архітектура світу. Для РФ в ній уже нема гідного місця.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка