Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

"Україна може стати Техасом в Європі", – США про український газовидобуток

Спецтема:

Україна має великий ресурсний потенціал і може стати європейським Техасом. Про це заявив американський міністр енергетики Рік Перрі під час зустрічі з представниками Американської торгової палати в Україні та бізнес-ради США-Україна.

"Ви можете не тільки бути основним постачальником в плані завозу скрапленого газу через Польщу, а потім звідти забезпечувати Європу. Потенціал розвідки та видобутку в Україні такий - і це свого роду моя заява: Україна може стати Техасом в Європі", - сказав Перрі.

Перрі зазначив "вражаючий" потенціал для такого розвитку.

"Я нагадую людям, які 10 років тому нам (Перрі був губернатором штату Техас в 2000-2015 рр.) розповідали, що в світі вже видобуто все викопне паливо. Вони називали той час піком видобутку нафти, пам'ятаєте? Якийсь чоловік подорожував по країні, розповідаючи про піки видобутку нафти. Ці ресурси завжди були там, а інновації і технології дозволили отримати доступ до них. І сьогодні США є країною номер один у видобутку нафти і газу в світі", - сказав міністр.

Американські компанії зацікавлені в газовій співпраці з Україною.

У свою чергу президент України Петро Порошенко на зустрічі з Перрі підтвердив інтерес України до американського досвіду для розробки запасів нафти і газу.

"Було оголошено про початок українсько-американського стратегічного енергетичного діалогу, який сприятиме більш тісній співпраці причетних державних установ і компаній", - повідомила прес-служба глави української держави.

 

Джерело

Наші інтереси: 

Співпраця з США в галузі газовидобування сприятиме енергонезалежності України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Кукіль звичайний (Agrostemma githago)

Кукіль без пшениці: про що розповідають вставки в Євангеліє

Що краще: кілограм чистої пшениці чи кілограм пшениці, перемішаний з кілограмом куколю? Залежить від того, чи є у вас технологія відділення одного від другого. Якщо є, то зайвий кілограм куколю в...

Останні записи