Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

IKEA випускає на ринок розумні жалюзі

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Шведський виробник товарів для дому на даний момент працює над системою розумних жалюзі. Згідно документації Федеральної комісії зв'язку США, компанія зареєструвала нову ліцензію. Вона пов'язана з пультом керування автоматичними жалюзі.

Очікується, що розумні жалюзі будуть частиною Tradfri. Це лінійка розумних продуктів, які випускає компанія IKEA. Зараз на американському ринку вже продаються розумні жалюзі — вони коштують 300-400 доларів.

На даний момент у лінійці Tradfri представлені переважно продукти, пов'язані з освітленням. Всі товари можна синхронізувати з Apple HomeKit, Amazon Alexa і Google Assistant.

IKEA – це шведська компанія, яка понад 70 років створює меблі і предмети інтер'єру власного дизайну.

Представництва IKEA відкриті в 40 країнах світу, в більшості з цих країн діють інтернет-магазини марки.

Варто відзначити, українець Євген Ерік придумав красиву і порівняно недорогу прикрасу для дому – сонячні жалюзі.

Одне вікно, прикрашене таким незвичайним гаджетом, зможе генерувати до 100 кіловат енергії в місяць. А коштуватимуть такі жалюзі в $300 з установкою.

Розумні жалюзі SolarGaps являють собою сонячні модулі, які монтуються на віконні жалюзі з внутрішньої або зовнішньої частини віконного отвору. Ці модулі перетворюють сонячне випромінювання в теплову і електричну енергію, роблячи приміщення незалежним від зовнішніх електричних мереж.

Потужність SolarGaps на квадратному метрі віконного отвору досягає 150 Ватт при зовнішньому розміщенні жалюзі і до 100 Ватів при внутрішньому.

"Так жалюзі SolarGaps, встановлені в трикімнатній квартирі з вікнами, що виходять на південь, здатні виробляти до 600 Ватт на годину або близько 4 кВт в день, а це 100 кВт в місяць, — стверджує Євген. — Середнє споживання квартири коливається від 100 до 250 кВт на місяць".

Технології розумного будинку стають все доступнішими. Незабаром такі пристрої зможуть з'явитися в кожному будинку, заощаджуючи кошти і створюючи комфорт.

Наші інтереси: 

Технології майбутнього. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи