Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Економіка США зростає рекордними темпами, – Bloomberg

Категорія:

Темпи економічного зростання США прискорились до 4,1% у другому кварталі – найвищого показника з 2014 року – дозволивши президенту Трампу заявити про перемогу своєї політики у сфері економіки й фінансів.  Про це повідомило в п'ятницю американське інформагентство Bloomberg.

"Річний показник доходів від ВВП був ненабагато меншим 4,2% за показниками Bloomberg", - пише видання.

За підсумками першого кварталу, зростання збільшилося з 2,2% майже удвічі. При цьому, споживчі витрати зросли на 4%, що стало більше прогнозованим результатом. Тим часом, інвестиції в нежитлове господарство піднялися на 7,3%.

У цьому зв'язку президент Трамп скористався можливістю й оголосив свою політику вдалою, в тому числі щодо проведення податкової реформи, наймасштабнішої з часів президента Рейгана.

Наші інтереси: 

Політика Трампа дає результати.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи