Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Європейський Союз хоче використати США економічно, – Трамп

Спецтема:

Серед поточних суперечок щодо імпортних тарифів, президент Трамп звинуватив Європейський Союз у тому, що він хоче використати США економічно. 

На мітингу в середу у штаті Північна Кароліна Трамп сказав:

«Ми любимо країни Європейського Союзу. Але Європейський Союз, очевидно, створено, щоб використати Сполучені Штати. – І ви знаєте, що ми не можемо дозволити, щоб це сталося».

Його найновіша заява збіглася в часі з посиленням торговельної війни між Сполученими Штатами і рештою світу, яка почалася після того, як Трамп наклав ряд тарифів на деякі країни наприкінці березня, перед тим, як поширити їх на близьких союзників, таких як ЄС, наприкінці травня.

Брюссель відповів відплатними тарифами, які набрали сили минулого тижня, спонукуючи відому у світі компанію виробництва Harley Davidson заявити, що вона може перевести частину виробництва за кордон.

У середу Трамп підтвердив свої твердження, що Європейський Союз обманював США у торгівлі, кажучи, що торік на торгівлі із Європейським Союзом Сполучені Штати втратили 15 мільярдів доларів.

«Тому що вони присилають сюди Мерседеси, вони присилають BMW, вони присилають свої продукти, а коли ми висилаємо до них, вони кажуть: «Ні, дякуємо, ми не беремо ваших продуктів, сказав Трамп. – Для всіх вас, вільних торговців у світі, це не вільна торгівля, це дурна торгівля».

Трамп, який у вівторок запросив президента Європейської комісії Жан-Клода Юнкера для обміркування питання торгівлі – наполягає, що кінець кінцем ЄС поступиться, але Брюссель каже, що не піде на поступки перед залякуванням.

«Немає запланованих переговорів про торгівлю», сказала у вівторок представниця ЄС з питань торгівлі Сесилія Малстром, додаючи, що «мусять бути наслідки, коли не шануєте міжнародних торговельних правил».

Міністр економіки Франції Брюно Ле Мер також наплягав, що Європа не піде на поступки: «Якщо Сполучені Штати вдярять по нас знову 20-відсотковим збільшенням тарифів на автомобілі, ми знову будемо реагувати».

 

Наші інтереси: 

"...це не вільна торгівля, це дурна торгівля", – от точно сказав! Торгівля має бути економічно вигідною, перш за все.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Торгівля - це, перш за все, вигода!
Якщо США втратили 15 мільярдів доларів, то це не торгівля, а грабіж!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Торгівля - це, перш за все, вигода!
Якщо США втратили 15 мільярдів доларів, то це не торгівля, а грабіж!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!