Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
46

США нададуть $100 мільйонів українській армії

Важливість: 
3

Сполучені Штати нададуть Україні військову допомогу на суму $100 млн. Гроші підуть на укріплення обороноздатності. Крім того, Україна активно співпрацює з іншими країнами в питаннях військового забезпечення.

"Найближчим часом США нададуть допомогу Україні для укріплення обороноздатності української армії, для поставки озброєння, техніки, оснащення на 100 мільйонів доларів", - сказав міністр оброни Степан Полторак.

Також Україна вже сформувала кілька договорів з Канадою про поставку озброєння. Восени планується розгляд питання про поставку оснащення від Великої Британії. Співпрацює українське Міноборони і з Польщею.

"У нас є тісна співпраця у військово-технічній сфері. Також є питання, пов'язані зі створенням, навчанням і підготовкою спільної бригади україно-польсько-литовської", - додав Полторак.

У цьому році флот Військово-морських сил України отримає нові кораблі, серед них будуть і патрульні катери зі США. Також найближчим часом Міноборони планує завершити будівництво десантно-штурмових катерів і продовжити роботу з будівництва корвета.

Наші інтереси: 

США зацікавлені, щоб Україна була сильною.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Чудові новини! Завдяки партнерам ми стрімко нарощуємо військову потугу!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!