Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
46

США нададуть $100 мільйонів українській армії

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Сполучені Штати нададуть Україні військову допомогу на суму $100 млн. Гроші підуть на укріплення обороноздатності. Крім того, Україна активно співпрацює з іншими країнами в питаннях військового забезпечення.

"Найближчим часом США нададуть допомогу Україні для укріплення обороноздатності української армії, для поставки озброєння, техніки, оснащення на 100 мільйонів доларів", - сказав міністр оброни Степан Полторак.

Також Україна вже сформувала кілька договорів з Канадою про поставку озброєння. Восени планується розгляд питання про поставку оснащення від Великої Британії. Співпрацює українське Міноборони і з Польщею.

"У нас є тісна співпраця у військово-технічній сфері. Також є питання, пов'язані зі створенням, навчанням і підготовкою спільної бригади україно-польсько-литовської", - додав Полторак.

У цьому році флот Військово-морських сил України отримає нові кораблі, серед них будуть і патрульні катери зі США. Також найближчим часом Міноборони планує завершити будівництво десантно-штурмових катерів і продовжити роботу з будівництва корвета.

Наші інтереси: 

США зацікавлені, щоб Україна була сильною.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Чудові новини! Завдяки партнерам ми стрімко нарощуємо військову потугу!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!