Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Від ЦСК Гартленд до Монастиря інформаційних технологій – МІТ Гартленд

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Розвиток стартап-культури неминуче приведе до формування нової спільноти з цілісним світоглядом і магічним типом мислення. ЦСК – це те, що є. МІТ – це те, що буде.

Організований перехід України до передової держави нового циклу починається з формування і поширення стартап-культури. Ми це робимо  за допомогою розгалуженої мережі Центру стартап-культури Гартленд.

Центр пропонує систему базових знань, необхідних для формування біосоціальних, економічних і політичних структур постіндустріального суспільства. Це своєрідний «культурний мінімум» для творення нової формації.

– Я що робити тим, кому потрібен не мінімум, а максимум?

Поглиблений розвиток стартап-культури неминуче приведе до формування нової спільноти з цілісним світоглядом і магічним типом мислення. Суттєвих змін зазнають харчування, фізіологія, соціальна структура, організація, технології – весь спосіб життя. Відтак передовою (розвиненою, просунутою, прогресивною, advanced) версією ЦСК Гартленд буде розподілений монастир інформаційних технологій (МІТ) Гартленд.

ЦСК – це поточний стан, МІТ – це ідеал.

ЦСК – це респектабельна обгортка, МІТ – це глибинна сутність.

Стартап-культура розвивається у формі ЦСК-МІТ Гартленд. ЦСК – це те, що є. МІТ – це те, що буде.

Хай Буде!    

Wardruna - Algir - Stien Klarnar

Наші інтереси: 

Об’єднуємо творців нового світу! 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...