Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Помпео пообіцяв підтримати постачання оборонного озброєння Україні на посаді держсекретаря США

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Директор Центрального розвідувального управління, кандидат на посаду держсекретаря США Майк Помпео заявляв, що підтримує надання Україні оборонного летального озброєння та докладатиме зусиль щодо невизнання анексії Криму. Про це Помпео сказав під час слухань в комітеті Сенату США із закордонних справ щодо затвердження його кандидатури на посаду державного секретаря.

Зокрема, сенатор від Республіканської партії Роберт Портман запитав Помпео, чи підтримує він надання Україні оборонного летального озброєння для захисту.

"Сенаторе, я підтримую", - наголосив Помпео.

Також Портман запитав, чи зобов'язується Помпео ніколи не визнавати анексію Криму.

"Так, сенаторе, я боротимуся за те, щоб цього не сталося. Ми маємо рішення президента, і, очевидно, що це буде неприйнятним", - заявив Помпео.

Крім того, Помпео ствердно відповів на запитання сенатора, чи погоджується він з тим, що санкції, запроваджені проти РФ через агресію проти України, мають залишатися чинними до виконання РФ Мінських угод.

Президент США вирішив призначити директора ЦРУ Помпео новим державним секретарем замість Рекса Тіллерсона. Трамп пояснив, що відставка Тіллерсона пов'язана з розбіжностями у питаннях зовнішньої політики, і зокрема, щодо ядерної угоди з Іраном. 

Наші інтереси: 

США і Україна залишаються друзями і партнерами.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Патріот Америки і Традиції!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!