Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
141

Трамп задоволений стіною на кордоні з Мексикою (фото)

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп опублікував перші фото стіни на кордоні з Мексикою. Світлини Трамп розмістив на своїй сторінці у Twitter.  

Також президент анонсував брифінг щодо початку будівництва.  "Великий брифінг у другій половині дня про початок (будівництва, - ред.) стіни на  південному кордоні", - написав Трамп.   

Нагадаємо, будівництво даної стіни є однією з ключових передвиборних обіцянок Трампа. На його думку, це вирішить імміграційні проблеми Америки.

 27 вересня 2017 року в США почали будувати прототипи стіни, що досягали у висоту 30 футів (близько 9 метрів). Їх виготовили вісім різних будівельних компаній. У січні 2018 року стало відомо, що адміністрація Трампа запросила у Сенату США 18 млрд доларів на зведення стіни на кордоні з Мексикою.

У загальному будівництво нової стіни, за даними прикордонно-митної служби, обійдеться в 33 млрд доларів, 18 млрд з яких підуть на саме загородження, 1 млрд доларів - на будівництво доріг і 8,5 млрд доларів - на додатковий персонал. 

Наші інтереси: 

Трамп виконує передвиборчі обіцянки.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

А як там з нашою стіною - між Україною і Росією!?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!