Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Росію треба притягнути до відповідальності за замах на Скрипаля, – Трамп

Президент США Дональд Трамп та Франції Еммануель Макрон у середу провели розмову, в ході якої торкнулись замаху на колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля із використанням хімічної зброї. Про це повідомляє сайт Білого дому.

"Президент Дональд Трамп говорив сьогодні із президентом Франції Еммануелем Макроном. Президенти наголосили на солідарності із Сполученим Королівством після використання Росією хімічної зброї проти приватної особи на території Великої Британії та погодились із необхідністю вдатись до дій, щоб притягнути Росію до відповідальності. Два лідери обговорили також те, як США та Європа можуть досягнути порозуміння щодо тарифів", - йдеться у повідомленні.

Напередодні стало відомо, що президент США Дональд Трамп поздоровив президента Росії Володимира Путіна із перемогою на виборах. Поздоровлення, як повідомили американські ЗМІ, прозвучало всупереч позиції радників Трампа.

Численні американські законодавці та оглядачі дорікнули Трампу за привітання на адресу Володимира Путіна.

Наші інтереси: 

Росія повинна відповісти за злочини.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи