Важливість: 
3

Спецтема:

Категорія:

Нова ера, або Подарунки від тітоньки Терези

Сталося те, чого всі так довго чекали: вперше лідер провідної світової держави вказав особисто на Путіна як на замовника здійснення військового злочину.

Виступаючи перед парламентом і відповідаючи на запитання, прем'єр-міністр Великобританії чітко відповіла, що відповідальність за скоєний злочин лягає особисто на Путіна. Мало того, в стінах того ж парламенту анонсовано початок процесу вивертання кишень російським грошовим мішкам, велика частина з яких прижилася в британській юрисдикції.

Приємно було почути, що в стінах цього поважного органу британської влади була названа сума, яку Путін особисто витягнув з російського бюджету - $ 300 млрд. Це вже серйозна заявка на сумні перспективи дідових грошей. Власне кажучи, вже заблоковані кошти як приватних осіб Московії, так і тих, що належать РФ як державі.

Якщо хтось вважає, що цього мало, то слід згадати те, яку гарячкову активність розвинув Путін після того, як ще при Обамі в банку Ватикану заморозили його $ 140 млрд. Тоді він і Берлусконі витягав з нафталіну, і за Саркозі посилав літак і навіть з Папою Римським два рази зустрічався, так його вштирило. Але основні поклади «нажитого непосильною працею» таки осіли в Лондоні, а тепер - застрягли.

Як ми знаємо, Великобританія вже прийняла ряд нормативно-правових актів, які дозволяють їй конфісковувати активи осіб та організацій іноземного походження, якщо ті не зможуть пояснити легальність їх походження. Схоже на те, що заморожування коштів не є самоціллю і тепер компетентні органи проводять цю саму перевірку, яка може закінчитися конфіскацією.

Але найцікавіше не це. В особі Великобританії, Москва отримала вмілого, послідовного і наполегливого противника, у якого є багатовіковий досвід ведення політичних баталій на міжнародному рівні.

Ми бачимо, що лише через чотири роки, мобілізуючи всі свої сили, зв'язки і вміння, Україна домоглася деякої зрушення світової спільноти щодо РФ як агресора. При цьому, ми втратили вбитими вже більше десяти тисяч своїх громадян, а Великобританія отримала отруєння кількох людей.

Тепер же Лондон підняв прапор і збирає екстренні засідання ООН і НАТО. Який буде кінцевий результат саме цих засідань, не так вже й важливо, бо основним є те, що шановна країна ставить питання в тій же площині, що їх ставили і ми - визнання Москви як джерела тероризму, зокрема - хімічного.

Тобто, сьогодні - перший день нової ери для РФ. Великобританія має набагато більше інструментів, ніж Україна, і запускає їх в роботу.

Тепер Москву будуть обкладати з усіх сторін, а висилка дипломатів і припинення двосторонніх відносин говорить про те, що Британія не збирається домовлятися і щось там обговорювати і вислуховувати маячню як пояснення. Мало того, вона відкрито закликає своїх союзників підтримати вжиті заходи.

Думаю, що зараз - саме час продемонструвати солідарність і виперти з Києва російських дипломатів. Всіх.

У будь-якому випадку, сьогодні був тільки початок і початок - дуже гарний у своїй чіткості і ясності. З першого дня Путіна зарахували до розряду злочинців і тепер це вже назад не відмотати, а далі - буде.

Джерело

Наші інтереси: 

Великобританія грає на стороні України.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка