Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 10
  • Переглядів: 10

Що таке зона здоров'я в будинку і як її активувати

Світ:

Якщо ви давно вже мрієте розпрощатися зі своїми хворобами, пора звернути увагу на зону здоров'я у вашому домі.

Енергія в будинку дуже сильно впливає на долю тих людей, які там живуть. Часто буває так, що енергія заблокована в деяких зонах призводить до невдач, сварок, а то і до хвороб. Саме тому варто привести кожну зону свого житла в правильний вигляд і активувати в кожній зоні відповідну їй енергію.

Активація зони здоров'я допоможе не тільки поліпшити своє самопочуття, але і привести в гармонію інші сфери життя, а також поліпшити настрій всіх, хто живе в будинку. Центр будинку — це основа вашого простору, це фундамент, від якого залежить енергія інших зон в будинку. Так як здоров'я людини є головним його ресурсом, енергія в центрі будинку визначає якість енергії в кожній іншій зоні.

З'єднайте протилежні кути вашого будинку і ви отримаєте точку, в якій знаходиться центр вашого житла. В ній зосереджується основна енергія під назвою Ци. Саме ця енергія впливає на ваше здоров'я, настрій і якість життя в цілому.

  • По-перше, в центрі будинку не повинні перебувати ніякі меблі, максимум, що там може бути — це маленький скляний столик. І то його краще прибрати в іншу частину житла.
  • По-друге, там завжди повинно бути дуже чисто, свіжо і світло.
  • По-третє, не можна в центрі будинку говорити про негатив, лаятися, палити, пити спиртні напої. Це все може погано позначитися на енергії вашого будинку.

Як активувати енергію здоров'я в будинку

В зоні здоров'я можна повісити люстру. Але вона не повинна бути масивною, щоб не нависати над головною енергією в будинку і не блокувати її.

Там можна повісити трубчасті червоні дзвіночки, які приваблять в центр будинку енергію зі всіх куточків і розбудить енергетичні потоки.

Також активації зони здоров'я посприяють бамбук, персикове дерево, зображення журавля.

Можна розмістити у цій зоні фарфорові статуетки, нефритові камені, морські камені.

Можна поставити в цій зоні або поблизу неї вазу зі свіжими фруктами, їх має бути 5 або 9 штук.

Відігнати хвороби допоможе глиняна черепаха.

Також у цій зоні можна розмістити свіжі соняшники, які уособлюють сонячну енергію і здоров'я.

Використовуйте такі кольори, як коричневий, бежевий, а також жовтий при оформленні цієї зони.

Чого не повинно бути в зоні здоров'я

В зоні здоров'я не варто тримати антикваріат, старі речі, речі з секонд-хенду, речі померлих людей, речі, які уособлюють погані ситуації, негатив, зображення катастроф.

Також в зоні здоров'я не повинно бути сміття, пилу. Не можна тримати цю частину будинку у темряві.

Якщо ваша зона здоров'я припадає на стіну, туалет або взагалі знаходиться вже за межами вашого будинку, то активуйте замість неї центр найбільшої кімнати, в якій ви проводите багато часу.

Не варто нагромаджувати зону здоров'я всіма можливими символами та статуетками. Іноді в центрі будинку це просто недоречно. Нехай це буде один-два символи, які можна розмістити не тільки в центрі, але і просто поблизу цієї частини будинку.

Наші інтереси: 

Дрібниці іноді можуть змінити життя кардинально. Варто прислухатись.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи