Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Якщо хочеш везіння, то готуйся до великих звершень  – Дональд Трамп

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Ви – найперша скарбниця успіху і щастя. Тому старанно працюйте, насолоджуйтесь життям, і хай вам щастить!

180206tramp-2.jpg

Дональд Трамп. Хай Буде!
Дональд Трамп. Хай Буде!

Вам, напевно, відоме прислів'я «Тобі пощастить, коли ти будеш готовий до нових можливостей», – і я з ним повністю згоден. Я часто чую, як деякі люди кажуть: «Йому поталанило», при цьому, вочевидь, вважаючи, що їм у житті просто не щастить. На мою думку, їхня проблема полягає в тому, що вони самі нічого не роблять для власного щастя. Якщо ви хочете везіння – готуйтеся до великих звершень.

Звичайно, інколи добре годинку-другу подивитися фільми, але якщо ви не обрали для себе фах кінокритика, то добре подумайте про раціональне використання часу. Над талантами потрібно працювати, і тому, хто працює, обов'язково пощастить. Якщо ви визнаєте такий підхід до життя, то неодмінно знайдете свій шлях і зможете сповна насолодитися результатами своєї роботи.

Про користь щиросердних бесід на тему життєвих негараздів сказано чимало: вважається, що виливати душу час від часу необхідно всім. З одного боку, я з цим погоджуюсь, але з іншого – ні. Можливо, я трохи перебільшую, але із нещодавно прочитаної статті я дізнався, що пусті нарікання і бездіяльність надзвичайно шкідливо впливають на фізичне та психічне здоров'я. Щойно в інтернеті з'явилися блоги та форуми, як люди почали витрачати безліч часу на обговорення неприємних тем. Дискусія змістилася в бік негативу, а це ніяк не допомагає вирішенню справ.

Не зациклюйтесь на проблемі, виснажуючи себе ще до прийняття необхідних рішень. У цьому просто нема сенсу: сили знадобляться вам для позитивного та творчого мислення і для такої ж оптимістичної та креативної оцінки нагального стану речей. Запам'ятайте: нарікання – для безініціативних та слабких; краще витратьте енергію на прийняття рішень, зосередьте увагу на позитивних аспектах ситуації, і ваш настрій почне притягувати удачу.

Як сказав Шекспір у трагедії «Юлій Цезар»:

Тут не в планетах річ, а в нас самих.
У наших звичках рабських.

З цих слів добре зрозуміло, що ми самі відповідальні за своє життя, що наш успіх знаходиться в наших руках. Хіба ця думка не додає вам сил? Якщо ви просто боїтеся відповідальності, то ви не бачите її справжніх переваг – нових можливостей.

Уявіть, що зараз ви переживаєте не найкращі часи, що ви опинилися у скрутному становищі і не знаєте, як знайти вихід. Скажу одразу: у своїй біді ви не самотні. Однак серед таких, як ви, є ті, хто скиглить, і ті, хто розглядає ситуацію під іншим кутом зору. Якщо ви вірите, що все під контролем, то точно знатимете, на що розраховувати за критичних обставин. А розраховувати потрібно на себе. Ви – найперша скарбниця успіху і щастя, ваш потенціал здивує вас самих.

Коли я переживав фінансову кризу 1990-х років, то зріло оцінив ситуацію і зрозумів, що це моя проблема, і ніхто, крім мене, не відповідає за її розв'язання. Звинувачувати інших не варто, це пусте гаяння часу, а я ненавиджу гаяти час. Втрачені години не компенсувати нічим, а тому, якщо ви помітите, що починаєте нарікати на всіх, крім себе, одразу ж спрямуйте думки в інше русло.

Дозвольте собі отримати успіх, ніхто не зробить цього за вас. Щойно ви зрозумієте, що ваше щастя у ваших руках, ви подивитесь на світ зовсім іншими очима, а тому старанно працюйте, насолоджуйтесь життям, і хай вам щастить!

З книги Дональда Трампа «Ніколи не здавайтеся! Як обернути найбільші труднощі на успіх» (2017), яку можна придбати в інтернет-книгарні "Наш Формат" 

Книга Дональда Трампа «Ніколи не здавайтеся! Як обернути найбільші труднощі на успіх» (2017)

Наші інтереси: 

Пізнаємо філософію успіху, опановуємо практику аріянства. 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Оксана Колосовська.

Як правильно сказано! Я теж помічаю, що чим більше я працюю над собою, тим частіше мені щастить.

Зображення користувача Іван Ведь.

Правдиво просто і дієво! А таки працює це!

Гарно, дуже гарно.

Зображення користувача Тарнай Стрілець.

Здається, що успіх знаходиться більше в голові ніж в руках.

Зображення користувача Іван Ведь.

Так, то воно так, але всеивдяче око всесвіту бачить дії більше, ніж молитви.І ще...таки праведні щасливіші, ніж ті що йдуть проти законів сесвіту.

Гарно, дуже гарно.