Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Золоті правила міцного здоров’я. Все набагато простіше, ніж ми думали

Світ:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Згідно з численними дослідженнями, генетика і навколишнє середовище формують лише 40% здоров’я, а решта 60% залежать від способу життя, який веде людина.

Добримуйтесь простих п'яти правил і результат не заставить себе очікувати.

  1. Намагайтеся вживати в їжу якомога більше овочів і фруктів. Причому необхідно вживати свіжі овочі та фрукти різних кольорів. Справа в тому, що “кольорові” продукти по різному впливають на органи і системи людини. Одні кольори допомагають схуднути, інші – позбавляють від хронічної втоми.
  2. Обов’язково дотримуйтеся режиму харчування. Дієтологи рекомендують приймати їжу 4-5 разів на день. При цьому ви повинні вставати з-за столу трохи голодними. Справа в тому, що наш організм починає відчувати насичення через 20 хвилин після їди.
  3. Не варто забувати про те, що в день потрібно випивати близько двох літрів води. Якщо ви будете дотримуватися цього правила, то через кілька тижнів помітите поліпшення стану шкіри і волосся. До того ж ви будете почувати себе набагато краще.
  4. Намагайтеся більше часу проводити на відкритому повітрі. У вихідні дні вибирайтеся на дачу або в парк, а в будні досить по дорозі з роботи вийти на пару зупинок раніше і пройтися пішки.
  5. Не варто забувати і про повноцінний сон. Тільки здоровий сон може забезпечити вас зарядом бадьорості на весь робочий день. Дорослій людині спати потрібно не менше семи годин на добу.
Наші інтереси: 

Технологія життя.

Підписуюсь на новини

Останні записи