Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Біткойн - це бульбашка, – експерти міжнародного банку Citibank

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Дослідники з міжнародного банку Citibank опублікували звіт, в якому висловили свої побоювання щодо впливу біткойна на світову економіку. На їхню думку, це «бульбашка», яка може в будь-який момент лопнути і завдати істотної шкоди світовій економіці. Особливо при цьому постраждають країни, що розвиваються, і Україна – в п’ятірці найбільш вразливих.

Серед проблем біткойна, що вселяють найбільше побоювань, аналітики називають: волатильність, яка заважає біткойну стати засобом накопичення або здійснення транзакцій; занадто велике споживання енергії для видобутку; проблеми з кібербезпекою і можливості злому блокчейна квантовими комп’ютерами; виведення економіки в тінь; «слабкий дизайн», який перетворює біткойн на «бульбашку».

Укладачі дослідження припускають, що незабаром інші криптовалюти візьмуть гору над біткойном на криптовалютному ринку і стануть більш надійною альтернативою.

Фахівці не беруться прогнозувати, коли лопне біткойн-бульбашка. Однак вони вважають, що посприяти цьому можуть уряди країн. «Ми бачимо деякі класичні ознаки бульбашки, яка досить просунута. Одним з потенційних тригерів можуть стати урядові заборони біткойна з причин, описаних вище.

Якщо бульбашка лопне, цінність біткойна обвалиться до нуля, тим самим знищивши криптобагатства, накопичені в конкретній країні. Якщо оцінити частку біткойн-ринку в відсотках до ВВП і припустити, що ціна даної криптовалюти миттєво обнулиться, можна оцінити шкоду для конкретної країни.

Найбільше постраждає Росія, біткойн-частка якої становить 5% до ВВП. На другому місці Нова Зеландія, на третьому Нігерія, а Україна – на 4-му з 2,5% до ВВП. Для порівняння, в США цей показник становить 0,17%.

Наші інтереси: 

Знати все про криптовалюти.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи