Зображення користувача Дикий Тур.
Дикий Тур

Лише одне ім’я Трампа робить книгу бестселером

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Давня праця потрапила до трьох категорій бестселерів сайту Amazon лише тому, що частина її назви збіглася із книжкою про Дональда Трампа. 

«Книга канадського професора потрапила в топи Amazon завдяки Трампу» - під таким заголовком з’явилися замітка на сайті «Читомо». В ній розповідається, що за повідомленням  «The Guardian», книжка канадського професора Рендалла Гансена, яка вийшла 10 років тому, несподівано потрапила до списку бестселерів на Amazon.

Причиною стало те, що назва книжки Рендалла Генсена: «Вогонь і лють: бомбардування союзників Німеччини, 1942-1945 рр.» (Fire and Fury: The Allied Bombing of Germany, 1942-1945) лише підзаголовком відрізняється від книги американського журналіста Майкла Вулфа «Вогонь і лють: у Білому домі Трампа» (Fire and Fury: Inside the Trump White House).

Коли Гансен зайшов на Amazon і побачив, що його давня праця потрапила до трьох категорій бестселерів сайту, він зауважив: «Це мене розвеселило і я подумав: хіба можуть люди бути настільки неуважними, щоб плутати ці книги?».

Наші інтереси: 

Маємо розуміти, наскільки довірливими є гобіти. Треба їх рятувати.  

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Книжка Рендалла Генсена: «Вогонь і лють: бомбардування союзниками Німеччини, 1942-1945 рр.» (Fire and Fury: The Allied Bombing of Germany, 1942-1945) НЕ ВИПАДКОВО потрапила в список бестселерів!

Вищий Розум нагадав людям, що під час Другої світової війни Америка зробила неправильний вибір! Ворогом світової цивілізації був не Третій Райх, а комуністична Росія - СРСР!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!