Важливість: 
3

Категорія:

Лише одне ім’я Трампа робить книгу бестселером

Давня праця потрапила до трьох категорій бестселерів сайту Amazon лише тому, що частина її назви збіглася із книжкою про Дональда Трампа. 

«Книга канадського професора потрапила в топи Amazon завдяки Трампу» - під таким заголовком з’явилися замітка на сайті «Читомо». В ній розповідається, що за повідомленням  «The Guardian», книжка канадського професора Рендалла Гансена, яка вийшла 10 років тому, несподівано потрапила до списку бестселерів на Amazon.

Причиною стало те, що назва книжки Рендалла Генсена: «Вогонь і лють: бомбардування союзників Німеччини, 1942-1945 рр.» (Fire and Fury: The Allied Bombing of Germany, 1942-1945) лише підзаголовком відрізняється від книги американського журналіста Майкла Вулфа «Вогонь і лють: у Білому домі Трампа» (Fire and Fury: Inside the Trump White House).

Коли Гансен зайшов на Amazon і побачив, що його давня праця потрапила до трьох категорій бестселерів сайту, він зауважив: «Це мене розвеселило і я подумав: хіба можуть люди бути настільки неуважними, щоб плутати ці книги?».

Наші інтереси: 

Маємо розуміти, наскільки довірливими є гобіти. Треба їх рятувати.  

Гравець: 
Дикий Тур
36

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка