Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Відео із 82-річним дідусем, що продає мед з багажника "TESLA-мобіля" підірвало мережу

Світ:

82-річний академік Микола Улянич захоплюється бджолярством, пропагує здоровий спосіб життя, не вживає м’яса, займається фітнесом і йогою, є фанатом Ілона Маска, пише книжки і багато працює.  

Мережу підірвав ролик, як у столиці чоловік на "Теслі" продає мед із багажника електроавтомобіля "Tesla". Це відео набрало більше 140 тисяч переглядів, тисячі поширень та перепублікацій. Пасічник Микола Улянич умить став знаменитим. Однак, у професійних колах він уже давно добре відома особистість. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Пан Микола фанат Ілона Маска, що надихнув компанію на створення "Tesla". Ціна машини  стартує від п'ятдесяти тисяч доларів. Пан Микола каже, що купив її в Америці дешевше, продавши попередній електромобіль, але ще досі віддає борги.  Тепер,  коли більше 140 тисяч люду передивилися ролик,- до Миколи Васильовича йдуть не лише по мед, а й по автограф.

Несподіваною популярністю пан Микола активно користується. Академік, автор десятків книжок і п’яти винаходів у бджолярстві, він пропагує здоровий спосіб життя, займається фітнесом, щонеділі не пропускає лазню. У свої 82 активно працює - каже все через постійний рух і правильне харчування.

Микола Васильович каже, що найдовші черги на ярмарках за солодощами і ковбасою - цукор і жири  вважає він, вкорочують віку українцям. Сам Микола Васильович узагалі не вживає цукру. Замінив його медом.  Він зібрав у своїх книгах понад 2 тисячі рецептів зі всього світу, щоби прожити якнайдовше і залишатись активним.

Пан Микола до своїх звичайних фітнес навантажень за останній рік додав йогу і тішиться, що у 82 почувається років на 20 молодшим. А до своєї раптової популярності ставиться з гумором, мовляв, скільки б відкриттів не зробив, а впізнаваним став завдяки випадковому відео. 

 

Наші інтереси: 

"Академік, автор десятків книжок і п’яти винаходів у бджолярстві, він пропагує здоровий спосіб життя": найкращий приклад – власний.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи