Важливість: 
3
Кошти на суд щодо MH17 передбачено в бюджеті Нідерландів на 2018 рік

Уряд Нідерландів виділив на судовий процес над винними у катастрофі малайзійського Boeing 777 на Донбасі дев'ять мільйонів євро. Про це повідомляє газета Telegraaf.

За даними видання, ці кошти зарезервовані в бюджеті Міністерства безпеки та юстиції в наступному році. Крім того, мільйони євро заплановані на витрати на ці цілі й надалі, аж до 2023 року, говориться у статті.

У документі з коментарями до бюджету зазначається, що Нідерланди беруть на себе всі витрати щодо організації судового процесу й оплати діяльності державного обвинувачення. Крім того, влада заплатить за захист свідків, "щоб уникнути необхідності ділитися конфіденційною інформацією про цю програму".

Раніше король Нідерландів Віллем-Александер заявив, що Амстердам несе відповідальність за торжество справедливості для родичів жертв катастрофи MH17 і покарання винних у катастрофі.

Авіалайнер Boeing 777-200ER авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс Амстердам - ​​Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 в районі села Грабове Донецької області (розташоване на території, окупованій ДНР). Загинули всі 298 чоловік, що знаходилися на його борту: 283 пасажирів і 15 членів екіпажу.

Наші інтереси: 

Справедливість візьме гору.

Гравець: 
Оксана Колосовська
 
Форум Підтримати сайт Довідка