Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Facebook вже видалив 80% груп російської "фабрики тролів", що купувала рекламу до виборів у США

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Компанія Facebook видалила близько 80% груп, що пов'язані з російською "фабрикою тролів", яка купувала у соцмережі політичну рекламу до американських виборів 2016 року. Про це повідомляє видання The Bell з посиланням на власні джерела, що близькі до керівництва організації.

За словами співрозмовника видання, керівництво Facebook закрило 25 груп російського "Агентства дослідження інтернету", на які були підписані 3 мільйона людей.

Водночас з соцмережі Instagram зникли 32 такі групи з двома мільйонами підписників, а у Twitter були заблоковані 50 акаунтів, які читали 600 тисяч людей. 

  • Нещодавно у Facebook виявили, що компанія "Агентство дослідження інтернету", відома як російська "фабрика тролів", за 2 роки закупила в них на $100 тисяч політичної реклами, яка могла вплинути на перебіг президентських виборів у США в 2016 році.
Наші інтереси: 

Процес очищення триває.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Російським спецслужбам обрубують щупальці!
Одночасно виявляється їх агентура впливу...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!