Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Трамп захищатиме білу молодь від дискримінації при вступі у виші

Адміністрація президента США Дональда Трампа планує зайнятися захистом білої молоді від дискримінації при вступі до американських вишів. Про це повідомляє The New York Times, у розпорядженні якої опинився відповідний документ.

"Адміністрація Трампа готується перенаправити ресурси відділу цивільних прав Департаменту юстиції на розслідування та позови до суду на університети за можливу дискримінацію білих заявників при вступі", - зазначає видання.

У внутрішньому документі, на який посилається The New York Times, міститься пропозиція до юристів відділу з цивільних прав Мін'юсту США приєднатися до роботи над новим проектом з "дослідження та можливих судових позовів, пов'язаних з навмисною дискримінацією при вступі у коледжі та університети".

Згідно з документом, проект будуть вести у головному управлінні відділу, де працюють політичні посадові особи адміністрації Трампа, а не спеціальний "Відділ освітніх можливостей", яким управляють державні службовці, які займаються питаннями кар'єри та, як правило, шкіл та університетів.

У документі чітко не сказано, кого саме Міністерство юстиції відносить до зони ризику через політику вступу у виші.

Проте прихильники та критики проекту заявили, що він чітко орієнтований на програми прийняття у виші, які надають представникам "незахищених груп", таких як чорні та латиноамериканські студенти, перевагу перед іншими заявниками.

Наші інтереси: 

Трамп скидає обмеження для реалізації потенціалу білої раси. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи