Категорія:

Фальшива давність Китаю: до історії Арійської раси

Так називається фільм, знятий росіянами. Він починається з озвучення нинішньої проблеми Російської Федерації – на значні території Сибіру і Примор’я претендує Китай. Але для нас фільм цікавий тим, про що ми давно писали – Китайська цивілізація була створена білими людьми.

Фільм треба дивитися критично, тому що він зіпсований московською пропагандою, що возвеличує «великий русскій народ». Але факти, викладені у ньому, дуже важливі – наприклад, піраміди, дослідження яких засекретили китайці. Цікавий також факт, що вікна та бійниці Великої Китайської стіни виходили на Південь, а не на Північ, як зараз. Також у фільмі згадуються мумії білих людей, знайдених на території Китаю, і народ айнів, про що ми раніше писали.

Отже. Частина 1: Біла Раса і Китай. Частина 2: Кам'яні свідоцтва: чому замовчують китайські піраміди? Про що може розповісти "Велика китайська стіна"? Частина 3: Стародавній Рим = Стародавній Китай: Чи можна говорити, що вже сфальсифікована європейська історія, злегка прикрита азіатською екзотикою, без зсуву в часі «переїхала» до Китаю? Як ці історичні процеси впливають на нашу сучасність?

Останню частину можна взагалі не дивитися, тому що там повна маячня і "наїзд" на Казахстан. 

 

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка