Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 81
  • Переглядів: 86

Інгмар Бергман: знаменитий шведський кінорежисер, прихильник націонал-соціалізму

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Улітку 1934 року Бергман провів шість тижнів у Німеччині, куди його відправили з обміну. Його одноліток з німецької родини був членом Гітлерюгенда, і незабаром сам 16-річний Інгмар захоплюється націонал-соціалізмом. 

Один з найзнаменитіших кінорежисерів ХХ століття в молодості був пристрасним шанувальником Гітлера. Будучи молодою людиною, він побував у передвоєнній Німеччині за програмою культурного обміну молоддю.

Там він був присутній на виступі Гітлера, який приголомшив його і справив незабутнє враження. На кілька років Інгмар став шанувальником німецького фюрера.

Крім того, Гітлеру співпереживав і  батько Бергмана. Проте нема ніяких даних, що він коли-небудь був активістом нацистського руху.

Після війни:

Бергман став великим режисером, одним з головних людей в культурі ХХ століття.

Оскільки він ніколи не агітував за націонал-соціалізм і любив Гітлера мовчки, йому не довелося зазнавати переслідувань в післявоєнні роки.

Він прожив довге життя і помер в 2007 році.

Джерело: Євгеній Антонюк. Мій друг - Гітлер: найзнаменитіші шанувальники нацизму

Наші інтереси: 

Націонал-соціалізм захоплював неординарних особистостей 20 століття. Варто уважніше придивитися до постулатів цієї ідеології.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи