Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

За сприяння США військовий навчальний центр у Яворові стане одним з найкращих у Європі, – Полторак

У навчальному центрі в Яворові Львівської області в найближчий місяць відкриється імітаційний центр площею 3,5 тис. кв. м., в обладнанні якого допомагали США і який стане одним з найкращих в Європі, повідомив міністр оборони України Степан Полторак.

"У нас є повне взаєморозуміння з іноземними інструкторами. Вони нам допомагають розробляти методичну літературу і безпосередньо тренувати наших інструкторів. Крім того, вони допомагають нам зрозуміти, що необхідно для оснащення армії. Також такий взаємозв'язок дає можливість обмінюватися досвідом, як нашим військовослужбовцям Сил спеціальних операцій, так і іноземним", - заявив він під час відвідування навчального центру Сил спеціальних операцій Збройних сил України в суботу, повідомляє прес-служба відомства.

Він нагадав, що в червні навчальний центр СЗГ відвідав командувач ССО США і дав високу оцінку взаємодії між українськими інструкторами та інструкторами США.

"Спільна підготовка дає нам хороші шанси на отримання критеріїв і стандартів, які існують у всіх країнах Альянсу, - зазначив С. Полторак.

Також він підкреслив, що в деяких напрямках українська армія отримує іноземну допомогу в наданні обладнання.

"І це стосується не тільки Сил спеціальних операцій. Зокрема, в навчальному центрі в Яворові в наступному місяці відкриється імітаційний центр, який стане одним з кращих в Європі. Його площа становить 3,5 тис. кв. м. США надали допомогу обладнанням на суму 22 млн дол.", - розповів міністр.

Наші інтереси: 

США - союзник України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи