Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Стартап Torc перетворює звичайні машини на безпілотні

Поки великі компанії, на кшталт Tesla, створюють моделі з вбудованою безпілотною системою, маленькі стартапи працюють над тим, як перетворити звичайний автомобіль на автономний. Один з них – Torc Robotics, який планує запустити свій перший продукт вже в цьому році.

Torc Robotics працює над автопілотом вже десять років. У 2007 році компанія посіла третє місце на конкурсі DARPA Urban Challenge, після чого стала впроваджувати автономні технології в цивільній і військовій промисловості.

Тепер Torc Robotics планує вийти на споживчий ринок і забезпечити звичайні машини своїми установками, які прикріплюються на дах. У лютому її модифіковані автомобілі Lexus RX проїхали понад тисячу кілометрів з штаб-квартири в Вірджинії до заводу компанії Форд в Детройті, в серці автомобільної промисловості США, де колись зійшла з конвеєра знаменита Model T.

За словами глави компанії Майкла Флемінга, компанія вирішила вийти з тіні в зв’язку з підвищеним інтересом великих заможних компаній до автономних технологій керування, називаючи Google як одного із засновників цього руху.

«Ми накопичили величезний досвід в картографії та інших елементах автономного керування, – говорить він. – Ми цим займалися кожен день протягом десяти років». Torc планує співпрацювати з іншими компаніями, в тому числі як постачальник ПЗ і готових рішень.

Наші інтереси: 

За безпілотним транспортом майбутнє.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи