Важливість: 
3
Аліса Уелч, мама 8 дітей, яка виглядає як модель, розповіла свій секрет

Багатодітна мама з Каліфорнії, Аліса Уелч надихає своїми фотографіями багато сімей. Це може здатися неймовірним, але у неї 8 дітей і вона при цьому зберегла свою красу, веде свій бізнес і багато фотографує.

Її компанія називається "Alyssa Welch Photography" і спеціалізується в основному на дитячих фотографіях. Довгий час вона вела свій блог під логіном Resolved2Worship. Але тепер він закритий і тільки кілька збережених постів можуть передати всю глибину її робіт.

Про сімейне життя вона відгукується так: 

«Гори прання, повний бак брудних підгузників, купа їжі, яку потрібно приготувати, пора відвозити дітей туди або сюди, і так далі, і тому подібне - стоять завдання кожної хвилини цього дивного часу. Чи справляюся я з усім? Нітрохи. Чи намагаюся? Так ... » - це чесне визнання самій собі читають тисячі жінок і впізнають себе.  

Першу дитину Аліса народила в 20 років і далі практично щороку вона дарувала своєму чоловікові по дитині.

За словами Аліси, коли народилася перша дитина, вона взяла фотоапарат чоловіка і вирішила її сфотографувати. І вже через півроку відкрила свій бізнес. 

Аліса закінчила інститут з проектування інтер'єрів і цей досвід позначився на її фотографіях і успіху всієї справи. 

Весь свій дохід Аліса вкладає в розвиток своїх дітей, одяг, відпочинок і освіту.  

ЇЇ журнал - це така прекрасна казка «перед сном». Відкриєш, зітхнеш, розчулишся ... Там красиво все: мама надзвичайно гарна і витончена, красень тато, діти, будинок, природа ...

Я не ставлю собі запитання, чому у мами завжди хороша зачіска, акуратний макіяж і свіжий манікюр-педикюр ... Я навіть думаю, що можливо ніяких професійних помічників у неї немає. У всякому разі, я не бачила згадок про це в журналі. Безумовно, одне - вона дуже сильна і організована людина: встає щодня о 5 ранку, всі діти в родині навчаються вдома ... 

Її щоденник сповнений оптимізму і красивих сонячних картинок і фотографій. Аліса постійно говорить: якщо ви бачите на вулиці загальмовану жінку, не думайте, що у неї проблеми з головою, можливо, вона просто має багато дітей. 

В її щоденнику багато курйозного, смішного і якогось «до болю знайомого». Багато думок, присвячених Богу. Точніше, майже кожен запис. Причому не «чергові» фрази, для красного слівця.Просто кожен день Аліса прагне до того, щоб стати краще ... 

Є дивовижна свобода і радість в тому, щоб проживати життя, просто «роблячи наступну справу». Вже не потрібен страх, хвилювання або стрес.

Вдихни, видихни і роби наступну справу зі світом. Довіряй. Будь спокійною. Це - ключ. Я міцно тримаюся за цей ключ. 

Джерело.

Наші інтереси: 

Батьки - найкращий приклад для дітей. У гарній родині - і діти гарні й слухняні.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка