Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Схвалено угоду про вільну торгівлю Канади з Україною

1 червня Канада зробила ще один крок на шляху встановлення тісних економічних взаємозв'язків з Україною: канадський генерал-губернатор поставив свій підпис під Угодою про вільну торгівлю з Україною, раніше вже схваленою Сенатом і Палатою громад.

Посол України в Канаді Андрій Шевченко написав на своїй сторінці в Твіттер, що "угода про вільну торгівлю Україна-Канада отримала королівську згоду".

"З урахуванням ратифікації нідерландським Сенатом Угоди про асоціацію між Україною та ЄС це рішення має більш, ніж символічне значення... І Канада, і Нідерланди фактично синхронно зробили рішучий крок на шляху до формування трикутника вільної торгівлі Україна - Канада - ЄС.

Після завершення всіх формальних процедур , цей трикутник об'єднає три регіони на двох континентах на основі загальної відданості ліберальним цінностям та ідеям", - йдеться в повідомленні на сторінці президента.

За словами П.Порошенка, ці рішення - свідоцтво результативності реформ, що проводяться в країні, стимул для посилення внутрішніх перетворень і потужний сигнал для міжнародних партнерів. 

Нагадаємо, 14 березня Парламент України прийняв важливе для розвитку економіки країни рішення - проголосував за ратифікацію угоди про запровадження зони вільної торгівлі з дружньою Канадою. За це рішення свої голоси віддали більшість депутатів.

Наші інтереси: 

Канада завжди буда близькою українцям

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи