Важливість: 
2
Гурток ментальної арифметики працює у Коломиї (відео)

Декламувати вірші та робити складні математичні дії про себе одночасно. Таким вмінням можуть похизуватися вихованці гуртка ментальної арифметики. 

Це унікальна програма розвитку розумових здібностей та творчих компетенцій дітей. Працює група у Коломиї нещодавно.

Розвинути таланти і вміння тут можуть усі охочі діти від 4-ох до 16-ти років. Працює група “Ментальної арифметики” у центрі розвитку дітей при Катедральному Соборі Преображення Христового, на вулиці Театральній.

“Ментальна арифметика” – це програма розвитку розумових здібностей та творчих компетенції дітей. В Україні почала розвиватись у 2013-му, хоч в країнах сходу про цю методику знають вже 5 тисячоліть, – розповідає тренер ментальної арифметики Іванна Тимчій, – основне завдання методики розвиток двох півкуль головного мозку, в результаті дитина стає більш кмітливою, легко сприймає та запам’ятовує інформацію, розвиває творче мислення, – наголошує Іванна Тимчій.

Іванна Тимчій вже кілька років вчить діток засвоювати методику ментальної арифметики. За освітою пані Іванна – педагог, викладач психології. Каже, спочатку вивчення ментальної арифметики було хобі, та вже зараз – це справа усього життя. Активно працює з дітками в Івано-Франківську тепер своєрідний філіал є і в Коломиї.

Після опанування методики ментальної арифметики дитина одразу відчує позитивні зміни. Розвиток фотографічної пам’яті, креативного мислення, концентрація уваги, – переконує Іванна Тимчій.

 

 

Ментальна арифметика іншими словами – це тренування мозку, – наголошує тренер, – щоб досягти успіхів, потрібно щодня близько 20 хвилин виконувати вправи.

Необхідні завдання приходять дітям на електронну адресу. За допомогою спеціальної комп’ютерної програми тренер в режимі онлайн перевіряє, чи виконала дитина завдання та її результат.

Наші інтереси: 

Мозок потрібно тренувати все життя.

Гравець: 
Оксана Колосовська
65

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка