Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Технології LEGO будуть застосовувати в українській освіті

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Міністерство освіти та науки зацікавлено співпрацювати з LEGO для використання їхніх методик вивчення математики, фізики та інших природничих дисциплін через робототехніку.

Про це зазначила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час візиту на 9-й Всеукраїнський фестиваль робототехніки Robotica-2017, повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

«Зараз ми продовжуємо збирати драйверів реформ з усієї України і навіть за її межами - людей, що знають, як будувати сучасну освіту, котра буде корисною і цікавою для дітей.

У рамках підготовки дітей до цієї олімпіади розроблено унікальні навчальні матеріали для вчителів, створено спеціальні навчальні програми. І ми сподіваємося, що нам вдасться розширити співпрацю з LEGO для використання цих напрацювань на благо українських дітей», - підкреслила Гриневич.

Гриневич та представник LEGO домовились про проведення зустрічі, в межах якої можна буде обговорити варіанти більш глибокої та плідної співпраці.

Робототехніка – напрям, що потребує об’єднання знань з математики, фізики, інформатики, і в його межах діти мають можливість засвоювати знання через діяльність, творчість, це стимулює інтерес і розвиває любов до предметів, які усі звикли вважати нудними.

У межах фестивалю також проводилася Всеукраїнська олімпіада з робототехніки, яка є відбірковим турніром на World Robot Olympiad.

Фестиваль Robotica в Україні проводиться з 2009 року. За цей час кількість учасників зросла у сотні разів. Діти демонструють свої знання та вміння у конструюванні, програмуванні роботів та проектній діяльності, навчаючись за STEM програмами.

Окрім захоплюючих змагань роботів, фестиваль включає в себе Дитячий архітектурний конкурс, в якому беруть участь дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади України.

Цього року на фестивалі було понад 3 тис. учасників, що склали 350 різних команд. Молодь з різних регіонів України представляла свої проекти на науково-технічному турнірі за міжнародними програмами First LEGO League і First LEGO League Junior.

Також в системі дошкільної освіти діє програма «Сприяння освіті», започаткована Меморандумом про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та благодійним фондом The LEGO Foundation (Королівство Данія).

Відповідно до програми, в дошкільних навчальних закладах (ДНЗ) України впроваджується LEGO-конструювання. Благодійним фондом The LEGO Foundation здійснено повне забезпечення ДНЗ-учасників навчальними наборами LEGO.

Наші інтереси: 

Реформа освіти і, насамперед початкої освіти, вкрай необхідна Україні.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи