Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
 • Відвідувань: 21
 • Переглядів: 22

10 чинників, що заважають бути нам щасливими

Бажання мати і страх втратити заважають людям розслабитися і жити повноцінним життям. Простий самоаналіз дозволяє виявити "слабкі місця", зрозуміти помилки світосприйняття, піднятися у вищий простір буття і стати щасливою людиною.

Багато людей могли б жити щасливо і бути задоволеними собою, однак щось їм заважає. Психологи назвали десять причин, чому люди бувають нещасними - пише Depo.Полтава.

 1. Завищені очікування. Безпідставні надії і невиправдано високі очікування служать погану службу. Коли щось іде не за планом, людина засмучується.
 2. Почуття, що ви особливий. На думку психологів, здорова самовпевненість є непоганою якістю. Однак люди, які вважають себе винятковими, дуже часто і сильно розчаровуються, адже навколишні вважають їх звичайними.
 3. Помилкові цінності. Головна проблема полягає в тому, що люди плутають помилкові і істинні цінності. Якщо людина все життя був одержима грошима, і раптом розуміє, що гроші це далеко не все, вона отримує дуже сильний психологічний удар.
 4. Прагнення більшого. Люди швидко звикають до того, що у них є і чого їм вдалося досягти, тому весь час хочуть більшого. Це одночасно стимулює до саморозвитку і знищує здатність радіти тому, що є.
 5. Покладати надії на інших людей. Багато людей чекають, що хтось прийде і ощасливить їх, тому перекладають відповідальність за щастя на близьких людей або друзів. Таким чином, людина стає залежною від інших і ризикує розчаруватися, коли з'ясується, що у цих людей інші пріоритети.
 6. Боязнь розчарування. Страх впасти або зазнати невдачі не дає багатьом рухатися вперед. Безумовно, не можна нічого втратити, не ризикуючи, однак це заздалегідь позбавляє шансів на перемогу.
 7. Неправильне оточення. Спілкування з скигліями призводить до того, що ви самі починаєте все бачити в негативному світлі. Похмуре сприйняття навколишнього світу і постійна критика буквально вбивають позитивне мислення.
 8. Помилкові очікування. Багато хто переконаний, що щастя і задоволення є природними станами, які можуть тривати скільки завгодно. Однак це не так, тому що щастя швидкоплинно. Якщо приймати його як даність, то дуже скоро ви перестанете цінувати його.
 9. Віра в "смугасте" життя. Багато хто вірить, що за успіхом обов'язково піде невдача, тому після подарунка долі впадають в тривожне очікування чогось поганого. Це сильно знижує якість життя.
 10. Нехтування власними успіхами. Люди дуже часто відмахуються від власних досягнень, принижуючи їхню соціальну значимість. Свою роботу необхідно цінувати і пам'ятати про те, чого змогли досягти завдяки своїм зусиллям.
Наші інтереси: 

Простий самоаналіз дозволяє виявити "слабкі місця", зрозуміти помилки світосприйняття, піднятися у вищий простір буття і стати щасливою людиною.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи