Важливість: 
5

Категорія:

Як нам ставитися до Петра Порошенка? - Intermarium.TV

Через відсутність цілісного уявлення політичні процеси виглядають як щось дуже хаотичне. Насправді з початку 2016 року почався великий перехід до нової формації з дуже чіткою внутрішньою логікою.

170328-volodymyrshcherbyna.jpg

Володимир Щербина
Володимир Щербина

З цією метою ми посилюємо аналітичну складову сайту НО. Більше перекладів, більше першоджерел, більше якісних авторів. Для цілісності розуміння робимо відео огляди. «Народні огляди Народного Оглядача» :)

Наше гасло: «Знання деяких принципів легко компенсує незнання деяких фактів» (Гельвецій, 18 ст.)

Центральна стаття:
Континентальний блок: у 2016 році Китай став головним торговим партнером Німеччини 

Пекін вперше вийшов на перше місце в списку головних торгових партнерів Берліна. Успішно розвивається співпраця з Москвою: німецький експорт до Росії в 2017 році, згідно з прогнозами, виросте як мінімум на 5%.

Що таке Континентальний блок, який облудно називають «Великою Європою від Владивостока до Ліссабона»? Це геополітична вісь Париж–Берлін–Москва–Пекін, стратегічний проект підкорення Європи індустріальною Азією, що передбачає ліквідацію України та США.

США зацікавлені створити Міжмор’я, де головний гравець – Україна. Для цього в Україні має бути лад – на противагу хаосу, який поширює Москва.

Як у ситуації гібридної війни реформувати державу, не зруйнувавши її?

Угода з Президентом Порошенком – під гарантії його особистої безпеки, очищення від олігархів і корупції. Гасло перехідного періоду: Один народ – одна держава – один олігарх.

Необхідно зміцнити українську оборону від російської агресії, адже слабкість України заохочує Москву до розширення експансії. США мають включитися в дипломатичний процес і посилити тиск на Росію. Нова адміністрація повинна сприяти успіхам України в довгостроковій перспективі, включаючи внутрішні реформи. Пасивність у цьому Західної Європи викликає здивування і підозри.

ЄС – не зацікавлений у Міжмор’ї.

Міжмор’я – ключовий проект постіндустріального переходу. Тому США про нього мовчать, але діють.

У наступній передачі поговоримо про конкретні прояви постіндустріального суспільства.

Наші інтереси: 

Все набагато краще, чим іноді здається на перший погляд.

Подія

Гравець: 
Віктор Макаренко

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка