Важливість: 
3
Розвиток електромобілів в Україні в 3-4 рази швидший, ніж у світі

За минулий рік в Україні значно розвинулася інфраструктура – кількість зарядних станцій з 153 збільшилася до 577, з нуля з’явилося 44 швидкісні «зарядки».

Український ринок електромобілів щороку зростає на 300-400%, в той час, як у світі цей показник становить 100%, пише gazeta.ua.

Ці дані наводить прес-служба PR-агентства Newsfront з посиланням на дослідження групи компаній Oxygen Group, що спеціалізується на продажі та обслуговуванні електрокарів.

За даними експертів, на території Київської області ще активніше ринок електромобілів розвивається внаслідок розширення інфраструктури зарядних станцій.

В Україні вже успішно працюють служби таксі, які використовують електрокари. Є й такі перевізники, які надають послуги тільки на електромобілях.

За прогнозами експертів, до 2030 року парк електромобілів у світі складе 100 млн. одиниць або близько 20% світового автопарку.

За минулий рік в Україні значно розвинулася інфраструктура – кількість зарядних станцій з 153 збільшилася до 577, з нуля з’явилося 44 швидкісні «зарядки», пише eco town.

Найбільше станцій відкрили в столиці – з 38 їх стало 136. На другому місці за розвитком інфраструктури Харків, де є вже 92 зарядки. Очікують, що в Україні темпи розвитку інфраструктури будуть ще швидшими, зважаючи на пропозицію Єврокомісії оснащувати зарядними станціями всі нові будинки. 

ElectroCars наводить свіжі статистичні дані Єдиного державного реєстру Міністерства внутрішніх справ щодо кількості електромобілів на українських дорогах.

Станом на 31 грудня минулого року в Україні зареєстровано 2593 «зелених» авто: з них – 1709 автівок на електротязі та 884 – з гібридною силовою установкою. Загальна кількість екологічних авто в нашій країні сягнула 3161. Таким чином у 2016 році кількість електрокарів зросла вчетверо. Синхронно зросла й інфраструктура – на одну зарядну станцію тепер припадає чотири електромобілі.

Наші інтереси: 

Вперед до нових сучасних технологій!

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка